Filmy eksplozja, central park

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje eksplozja, central park. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Dzień przed wyjazdem Roba Hawkinsa (Michael Stahl-David) do Japonii, jego przyjaciele organizują przyjęcie pożegnalne. Zabawa zostaje wkrótce przerwana przez ostre wstrząsy spowodowane niewyjaśnionemu pojawieniu się potwora. Aby ocaleć, należy udać się w stronę ewakuacji Nowego Jorku, jednak Rob postanawia powrócić po swoją dziewczynę, by ją uratować. Dzięki kamerze, mającej początkowo służyć do uwiecznienia imprezy, możemy z bliska zobaczyć całe te zdarzenie.
Larry desperacko poszukuje pracy, nie mając wielkiego wyboru decyduje się na posadę stróża nocnego w lokalnym muzeum. Nie spodziewa się, co go czeka. Eksponaty za sprawą antycznej egipskiej zaklętej tabliczki, ożywają. Bohater musi wymyślić sposób na zapanowanie nad conocnym chaosem.
Komedia fantastyczna dla rodzinnej widowni. Niesamowite perypetie miniaturowych przedstawicieli obcej cywilizacji, którzy przybywają na Ziemię w statku kosmicznym do złudzenia przypominającym... człowieka.


Dla młodziutkiej Giselle, życie jawi się jak prawdziwa bajka, ma poślubić pięknego księcia i żyć długo i szczęśliwie u jego boku. Nie dane jej jednak zaznać tych przyjemności. Zła czarownica wygania ją bowiem z animowanej, baśniowej krainy Andalazji. Giselle trafia do pozbawionego magii i całkowicie realnego współczesnego Nowego Jorku. Tam, z pomocą przychodzi jej cyniczny i rzeczowy adwokat, który, zaskakując samego siebie odkrywa, że dał się oczarować tym niewinnym, szeroko otwartym, zachwycającym oczom.
Do Nowego Yorku przylatuje Reinhardt Heymar Wulfgar, poszukiwany na całym świecie terrorysta. Chcąc poprawić swoją reputacją nadwątloną po ostatniej akcji, postanawia zaatakować uczestników zjazdu narodów zjednoczonych. W tym samym czasie w nowojorskiej policji powstaje specjalny oddział, którego zadaniem jest ujecie terrorysty.
John McClane (Bruce Willis) powraca aby rozprawić się z kolejnym bezwzględnym mordercą - Simonem (Jeremy Irons), który podkłada bomby w najbardziej ruchliwych punktach Nowego Jorku. Szklana pułapka 3 w bezpośredni sposób nawiązuje do pierwowzoru. Simon bowiem jest bratem zabitego w pierwszej części terrorysty, szukającym zemsty na poruczniku Johnie McClane. Zemsta jest jednak jedynie kamuflażem dla prawdziwego celu działań zamachowca...

15 minut

6,4
Emil Slovak i Oleg Razgul, emigranci z Europy Wschodniej, przybywają do Stanów Zjednoczonych w nadziei na lesze życie. Slovak chce odzyskać pieniądze, które pozwolą mu się urządzić. Gdy to się nie udaje, wpada w szał, dokonując przy tym okrutnej zbrodni. Wtedy do akcji wkracza detektyw Eddie Flemming, znakomity policjant, a przy tym ulubieniec mediów.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…