Filmy wieś, ciągnik

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje wieś, ciągnik. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Owczarki się zakochują, barany latają i grają w piłkę. Ciężko się ruszać po wielkim obżarstwie, ale trener Shaun na pewno pomoże w zachowaniu świetnej sylwetki. A przyjemna kąpiel rozbudzi nawet najbardziej zmęczonego gracza. Uwaga - Shaun jest znany z szalonych pomysłów, które bardzo często mają nieoczekiwane skutki!
Dalsze losy bohaterów komedii Kogel-mogel. Kasia i Paweł urządzają dom. On pragnie dziecka, ona chce studiować. Ojciec Kasi obiecuje, że po urodzeniu się wnuków przepisze na nich swoją ziemię. Młodzi zakładają hodowlę owiec. Przyjeżdżają do nich w odwiedziny państwo Wolańscy, u których dziewczyna kiedyś pracowała jako niania. Docent Wolański obiecuje Kasi pomoc w dostaniu się na studia. Rozżalony Paweł informuje teścia, że wnuków nie będzie, bo Kaśka idzie na studia. Zaczyna się coraz większy galimatias…


Ferdinand Griffon jest mężczyzną w średnim wieku. Ma żonę i dzieci i prowadzi spokojne życie. Pewnego dnia poznaje młodą studentkę Marianne Renoir. Zakochują się w sobie, od pierwszego wejrzenia i postanawiają uciec z miasta. Po drodze dzieje się wiele szalonych i niewytłumaczalnych wydarzeń.
Antonia (Willeke van Ammelrooy) przed śmiercią wspomina swoje życie. Pod koniec wojny wróciła z córką Danielle (Els Dottermans) do wioski, w której się urodziła, w Holandii. Dwie kobiety znajdą dużą dalszą rodzinę typu matriarchalnego. W ciągu czterdziestu lat opowiadanych przez film wszystko się dzieje: miłość, śmierć, praca, religia, seks, nienawiść i zemsta, ale także filozofia, odwaga i poezja. Życie, które jest warte przeżycia.
Krótkometrażówka Tomka Bagińskiego ukazuje burzliwą historię państwa polskiego.
Akcja filmu rozgrywa się w latach dwudziestych ubiegłego wieku. Leningradzki robotnik Dawidow przyjeżdża do małej, kozackiej wioski, aby pomóc dońskim Kozakom w transformacji do nowych reform gospodarczych. Wkrótce udaje mu się zorganizować kołchoz...
Anglia, rok 1941. W ramach organizacji Women’s Land Army trzy młode kobiety dostają przydział do pracy na farmie w Dorset. Jej właściciel, pan Lawrence, nie jest zachwycony nowymi pomocniczkami: marzycielką Stellą, szaloną fryzjerką Prue oraz nieśmiałą absolwentką college’u Ag. Przybycie dziewcząt, które wstąpiły do służby cywilnej, wpływa też na młodego Joego Lawrence’a pragnącego — wbrew woli ojca — walczyć na froncie. Mimo początkowych trudności ochotniczki szybko stają się częścią rodziny, a praca na roli to tylko jedno z ich nowych życiowych doświadczeń.
Pewnego dnia do małej wioski w regionie Lot przybywa społeczność hippisów. Dla czterech przyjaciół, mechanika Paula (Bruno Pradal), grabarza Adriena (Paul Préboist), nauczyciela pana Peloux (Michel Galabru) i właściciela kawiarni Juliena (Jean Lefebvre), jest to zaskakujące i nieoczekiwane. Ich pierwszym odruchem jest wypędzenie młodych ludzi. Ale teraz kasztelanka zgadza się pożyczyć im kawałek ziemi, aby uniemożliwić niejakiemu Gérardowi (André Pousse), który właśnie wyszedł z więzienia, powrót do niego. Hipisi rozbili obóz. We wsi świętują to obficie pijąc. Wczesnym rankiem dowiadujemy się, że doszło do morderstwa. Oczywiście policja podejrzewa hipisów. Paul, Julien, Adrien postanawiają udowodnić swoją niewinność i rozpocząć śledztwo. Idą do zamku, w którym przebywa Gérard i gdzie wydaje się, że ukrywają się dwaj mężczyźni...
Słowa kluczowe

Proszę czekać…