Krótkometrażowy 1994

Przedstawiamy listę 128 najlepszych i najpopularniejszych filmów z gatunku Krótkometrażowy z 1994 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Diabelska edukacja 6.2

Pewnego dnia młodej wiejskiej dziewczynie pojawia się diabeł. Małgorzata zauroczona jego osobą szybko poddaje się jego zalotom i niestety popada w grzech. Po jakimś czasie o wszystkim dowiaduje się matka dziewczyny i karze jej udać się do księdza.

Po godzinach 6.9

Kobieta ginie w wypadku samochodowym, ale prawdziwy horror czeka na nią po śmierci. Kiedy duch opuścił już ciało jest zmuszona oglądać, co dzieje się z jej zwłokami. Jest świadkiem jak koroner kroi ją na kawałki i składa z powrotem bezlitośnie bezczeszcząc jej zwłoki.

Gurappurâ Baki 7.0

Podczas turnieju karate nieznany nikomu zawodnik Baki Hanma, bez trudu pokonuje kolejnych rywali docierają do finału gdzie ma się zmierzyć z mistrzem. To jednak dopiero początek, gdyż wkrótce czeka go walka na podziemnej arenie ze znacznie groźniejszym przeciwnikiem, potrafiącym wyrywać nerwy z ciała swoich rywali.


VeggieTales: Where's God When I'm S-Scared?

Opowieści z Frytkownicy. Co się stanie, gdy 5-cio letni Asparagus oglądać będzie przerażający film o "Frankencelerze", który go wystraszy? Bob Pomidor i Larry Ogórek przybywają z pomocą z rozweselającą piosenką, pouczając Juniora, że Bóg jest większy od największego strachu. Drugi fragment oparty jest na biblijnej opowieści o Danielu, który został wrzucony do lwiej jamy. Daniel był żydowskim chłopcem, który mieszkał na emigracji w Babilonie. Warzywka wcielają się w biblijne postaci, prezentując swoją żartobliwą wersję wydarzeń: Larry występuje w roli Daniela, który jest w tarapatach z powodu intrygi królewskich mędrców - w tych rolach szalotki. Na koniec Daniel uczy się, że nawet w lwiej jamie człowiek znajduje się w bożych rękach.

Słowa kluczowe