Krótkometrażowy 1994

Przedstawiamy listę 126 najlepszych i najpopularniejszych filmów z gatunku Krótkometrażowy z 1994 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Diabelska edukacja 6.3

Pewnego dnia młodej wiejskiej dziewczynie pojawia się diabeł. Małgorzata zauroczona jego osobą szybko poddaje się jego zalotom i niestety popada w grzech. Po jakimś czasie o wszystkim dowiaduje się matka dziewczyny i karze jej udać się do księdza.

Po godzinach 6.9

Krótkometrażowy film gore, w którym przedstawione zostało jedno z najbardziej bulwersujących i ohydnych spaczeń- nekrofilia. Akcja rozgrywa się w pomieszczeniu, przeznaczonym do wykonywania autopsji. Gdy jeden z patologów kończy swą pracę i wychodzi, drugi rozpoczyna swą chorą, seksualną praktykę…

VeggieTales: Where's God When I'm S-Scared?

Opowieści z Frytkownicy. Co się stanie, gdy 5-cio letni Asparagus oglądać będzie przerażający film o "Frankencelerze", który go wystraszy? Bob Pomidor i Larry Ogórek przybywają z pomocą z rozweselającą piosenką, pouczając Juniora, że Bóg jest większy od największego strachu. Drugi fragment oparty jest na biblijnej opowieści o Danielu, który został wrzucony do lwiej jamy. Daniel był żydowskim chłopcem, który mieszkał na emigracji w Babilonie. Warzywka wcielają się w biblijne postaci, prezentując swoją żartobliwą wersję wydarzeń: Larry występuje w roli Daniela, który jest w tarapatach z powodu intrygi królewskich mędrców - w tych rolach szalotki. Na koniec Daniel uczy się, że nawet w lwiej jamie człowiek znajduje się w bożych rękach.


Słowa kluczowe