Filmy Malta

Przedstawiamy listę najlepszych i najpopularniejszych filmów z kraju Malta. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Troja 7.3

Adaptacja "Iliady" Homera z dodatkowymi wątkami zaczerpniętymi z "Odysei" oraz "Eneidy" Wergiliusza. Kiedy książę Parys porywa piękną Helenę, królową Sparty, Grecy zaczynają trwające dekadę oblężenie Troi. W wojnie tej najbardziej wsławił się Achilles, Hektor i Agamemnon.

Morderstwo w Orient Expressie 6.1

Ekranizacja klasycznej powieści kryminalnej Agathy Christie, wyreżyserowana przez pięciokrotnie nominowanego do Oscara Kennetha Branagha, z nim samym w roli słynnego detektywa Herculesa Poirot, rozwiązującego zagadkę morderstwa, którego ofiarą w legendarnym pociągu pada szanowany amerykański biznesmen.

World War Z 6.4

Film zrealizowany na podstawie noweli Maxa Brooksa. Po 10 latach strasznej i wyniszczającej wojnie ludzi z zombie świat nie jest już taki jak dawniej. Ludzie nie są na szczycie łańcucha pokarmowego, a Ziemia jest opanowana przez potwory z piekła rodem.


Assassin's Creed 5.3

Callum Lynch doświadcza przygody jaką przeżył jego przodek Aguilar. Niebawem stacza walkę z templariuszami.

Były narzeczony

Julia Reynolds razem z mężem przybywa na Maltę niby na wczasy, ale głównym celem kobiety jest spotkanie się z Alexem - mężczyzną z którym miała romans. Wtedy sobie obiecali, że ponownie się spotkają w tym samym miejscu za 25 lat. Na spotkaniu okazuje się, że Alex w dalszym ciągu kocha Julię i proponuje jej wspólne życie. Kobieta teraz musi wybrać między kochankiem, a mężem. Na domiar złego na Maltę również przybywają jej dorosłe córki.

Pechowiec 7.1

Jeden z najlepszych detektywów we Francji (Gerard Depardieu) zostaje zaangażowany do poszukiwań córki francuskiego milionera. Pomaga mu w tym życiowy pechowiec (Pierre Richard), który jest pewien, że to on został wybrany za "szefa" tej całej ekspedycji.

Andron 5.5

Grupa ludzi trafia do labiryntu gdzie mają wziąć udział w okrutnej grze, której stawką jest życie.

Adormidera

Po kolejnej krwawej bitwie Tristan słyszy głos boga i wraz z czterema towarzyszami wraca z krucjaty do domu. W trakcie podróży zatrzymują się w jednym z zamków, by spędzić tam noc, ugoszczeni przez miejscowego szlachcica. Wskutek zbiegu okoliczności Tristan spotyka tam piękną kobietę, za sprawą której Tristan i jego towarzysze zostają wplątani w intrygę mogącą kosztować ich życie.

Wizje Europy 6.5

The Boat

Słowa kluczowe