Muzyczny 2021

Przeszukaj katalog

Przedstawiamy listę 23 najlepszych i najpopularniejszych filmów z gatunku Muzyczny z 2021 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Świat Karmy śledzi losy aspirującej artystki i raperki Karmy Grant, która ma duży talent i wielkie serce. Bystra, niezłomna i niezwykle empatyczna Karma wkłada w pisanie piosenek całą duszę. Używając ostrych rymów, z pasją, odwagą i charakterystycznym poczuciem humoru wyraża to, co czuje. Karma przekonuje się, że słowa i muzyka mogą mieć niewiarygodną moc. Nie wystarczy jej, aby świat usłyszał jej muzykę — Karma swoją muzyką chce zmieniać świat!
Serial animowany, w którym Gabi i jej gromadka uroczych kotków z Kiciusiem Pandusiem na czele wspólnie tworzą i przeżywają masę przygód w magicznym świecie.
Zajrzyj za kulisy świata muzyki pop. Dowiedz się, jak festiwale muzyczne odmieniły branżę, czym jest Auto-Tune i skąd się bierze fenomen boysbandów.


Gdy jej kariera zbacza z toru, aspirująca piosenkarka country przyjmuje pracę jako opiekunka piątki przesłodkich dzieciaków, których tata jest przystojnym wdowcem.

Moxie

5,7
6,3
Nieśmiała szesnastolatka ma dosyć toksycznej, seksistowskiej atmosfery w szkole. Zainspirowana buntowniczą przeszłością swojej matki publikuje anonimowo gazetkę szkolną, która rozpoczyna rewolucję w całej szkole.
Maca (María Valverde) to z natury niezdarna 30-latka, która stara się żyć pełnią życia i po prostu być szczęśliwa. Cóż z tego, kiedy marnuje swoje talenty, pracując jako asystentka tyranicznej i przerażającej influencerki modowej, a na randki umawia się z facetami, z którymi nie potrafi się związać emocjonalnie. Na szczęście ma dwie bardzo niecodzienne i urocze przyjaciółki - Jimenę (Elisabet Casanovas) i Adrianę (Susana Abaitua) - które zawsze gotowe są zrobić wszystko, żeby problemy przestały wydawać się takie straszne. To między innymi dzięki nim Maca ma poczucie, że Madryt jest miastem, gdzie wszystko jest możliwe. Wszystko wydaje się iść w miarę dobrze, dopóki na scenę nie wraca ON - ten, którego imienia nie należy wypowiadać. To właśnie Leo (Álex González), największa miłość i największy błąd jej życia, facet, który złamał jej serce, zrujnował samoocenę i odebrał wiarę w mężczyzn. Maca próbowała o nim zapomnieć, ale teraz musi się pogodzić z tym, że Leo wrócił i znów będzie robił bałagan w jej życiu. Ale jak można poradzić sobie z emocjami zamkniętymi dotychczas na pięć spustów w najgłębszych zakamarkach swojej psychiki i wiecznie żywymi wspomnieniami o tym, co mogło się wydarzyć, ale nigdy się nie zdarzyło? Gdy stare rany znów zostają rozdrapane, Maca musi zdobyć się na odwagę. Czas wreszcie zmierzyć się ze swoimi obawami, wątpliwościami i problemami, żeby w końcu wziąć życie w swoje ręce.
Wcześnie osierocona córka, nastoletnia matka, amerykańska ikona muzyki. Wielka diwa, pierwsza kobieta włączona do Rock and Roll Hall of Fame, Królowa muzyki soul – Aretha Franklin. Zachwycała już jako dziecko śpiewając w kościele swojego ojca renomę zyskała jeszcze przed osiągnięciem pełnoletności, ale żeby zdobyć powszechne uznanie i szacunek musiała znaleźć swoje własne brzmienie i wypuścić prawdziwy hit. Fenomenalne Respect zdobyło szturmem listy przebojów i zapewniło jej nieśmiertelną sławę. Swój geniusz potwierdziła kolejnymi płytami, w tym porywającym albumem Amazing Grace, w którym powróciła do korzeni śpiewając muzykę gospel. Media nazwały ją najwybitniejszą wokalistką naszych czasów”
Decydując się na drzemkę w spokojnym miejscu, Uenoyama spotyka nieznajomego chłopaka, ściskającego w rękach gitarę Gibsona. Zauważając paskudny stan strun, oferuje nieznajomemu pomoc w naprawie. Mafuyu zgadza się bez wahania i prosi go o naukę gry na gitarze. Gdy Uenoyama przypadkiem słyszy jego śpiew, stara się zrobić wszystko, by wciągnąć go do swojego zespołu. Nie zdaje sobie jednak sprawy, iż Mafuyu skrywa mroczną tajemnicę.
Ruby (Emilia Jones) jest jedynym słyszącym członkiem głuchoniemej rodziny. Mimo 17 lat pracuje rano przed szkołą, aby pomóc rodzicom i bratu w utrzymaniu działalności rybackiej w Gloucester. Pewnego dnia dołączając do klubu chóralnego w jej liceum, Ruby odkrywa swoją pasję do śpiewania. Jej entuzjastyczny, twardy chórmistrz (Eugenio Derbez) słyszy coś wyjątkowego i zachęca Ruby by wstąpiła do szkoły muzycznej i odrzuciła wędkarstwo, pozostawiając ją rozdartą między obowiązkiem rodzinnym, a dążeniem do spełnienia swoich marzeń.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…