Fantasy 2014

Przedstawiamy listę 31 najlepszych i najpopularniejszych seriali z gatunku Fantasy z 2014 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych serialach.

Outlander 7.6

Po zakończeniu II wojny światowej zamężna, brytyjska pielęgniarka przenosi się w czasie do XVIII wiecznej Szkocji, gdzie zakochuje się w szkockim wojowniku.

Fangbone!

Magicznie przeniesiony z dalekiej krainy młody barbarzyńca nawiązuje współpracę z dziwnym trzecioklasistą, by chronić swój dom przed złym czarnoksiężnikiem.


Salem 6.8

Dramat skupiający się na procesach czarownic mających miejsce w XVII wieku w Salem.

Pozostawieni 7.7

Kiedy nagle znika 2% ludności, ci, którzy pozostali, starają się odnaleźć w nowej rzeczywistości. Akcja serialu rozpoczyna się trzy lata później, kiedy ludzie nadal odczuwają skutki niewytłumaczalnego zniknięcia. Producentami serialu są Damon Lindelof (laureat Emmy® za Lost: Zagubieni) oraz uznany powieściopisarz Tom Perrotta (nominowany do Oscara® za Małe dzieci).

Wybrana 6.6

Od dnia narodzin Bo (Johnny Sequoyah) posiada moce, których sama do końca nie może zrozumieć ani kontrolować. Teraz, gdy ma już 10 lat, staje się coraz silniejsza, a jej nadprzyrodzone talenty chcą wykorzystać groźni ludzie. Jej opiekun w tych niebezpiecznych czasach, Milton Winter (Delroy Lindo), chce przydzielić jej wychowawcę i ochroniarza w jednej osobie. Jednak oczekujący na karę śmierci więzień Tate (Jake McLaughlin) to dość zaskakujący kandydat na tę pozycję.

Bitten 6.4

Elena Michaels (Laura Vandervoort) ma 28 lat i stara ułożyć sobie życie z Philipem (Paul Greene). Jednak jest to trudne, bo ona jest wilkołakiem i musi to przed nim ukrywać. Zatajeniu prawdy nie sprzyja fakt, że Elena została właśnie wezwana przez swoje stado, które opuściła kilka lat temu, aby pomóc w schwytaniu wilkołaka odpowiedzialnego za zabicie człowieka.

Resurrection 6.7

Ośmioletni chłopiec budzi się w Chinach bez jakiejkolwiek opieki dorosłych. Nie ma pojęcia, jak się tam znalazł. Ustaleniem, kim jest i skąd pochodzi, zajmuje się agent imigracyjny, J. Martin Bellamy (Omar Epps). Chłopiec mówi mu, że nazywa się Jacob i mieszka w Arcadii w stanie Missouri. Martin zabiera go we wskazane miejsce i okazuje się, że Jacob zmarł ponad 30 lat temu. A to dopiero początek powrotów z martwych w Arcadii.

Tokyo Ghoul 6.7

Po przeszczepie nastolatek Kaneki Ken odkrywa, że stal się w połowie ghulem potrzebującym do przeżycia stałych posiłków z ludzkiego mięsa. Co gorsza w Tokio jest więcej jemu podobnych i choć część stara się nie zabijać ludzi to większość jest bezwzględnymi potworami zabijających dla mięsa i przyjemności.

Yeonaesepo

Dae Choong jest sam i nie ma pracy. Magicznej pomocy udziela mu kotka Nebi, która przyjmuje ludzką postać i uczy chłopaka, jak osiągać sukcesy w życiu uczuciowym.

Słowa kluczowe