Filmy cyrk, eksplozja

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje cyrk, eksplozja. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Obdarzony regeneracyjnymi zdolnościami mutant przemierza kolejne lata szukając życiowego celu, zamiast tego odnajduje go wojsko.

X-Men 2

7,4
Wydarzenia przedstawione w filmie mają miejsce niedługo po części pierwszej. Tym razem dochodzi do znacznego pogorszenia stosunków między ludźmi i mutantami. Pewna organizacja rządowa dokonuje ataku na szkołę Xaviera. Porywają oni większości uczniów z zamiarem uczynienia z nich broni przeciwko mutantom. Z ataku udaje się jednak uciec kilku członkom X-MEN, którzy łączą swoje siły z „Magneto” i atakują siedzibę organizacji.
Batman wraz z Robinem muszą stawić czoła dwóm nowym złoczyńcom – Człowiekowi-Zagadce i Dwóm Twarzom. Pomaga im doktor Chase Meridian.


Gotham zagraża obłąkany Pingwin, który łączy siły z potentatem przemysłowym Maxem Shreckiem oraz Kobietą-Kotem. Jedynie Batman może ich powstrzymać.
Aby uwolnić się od tyranii koników polnych, jedna z mrówek postanawia szukać pomocy poza swoim mrowiskiem.
Ham to zwariowany, występujący w cyrku szympans. Jednak, gdy grupa naukowców postanawia wysłać na obcą planetę małpy, zostaje on zwerbowany na jednego z członków załogi. Tytan, Luna i Ham przeżyją tam największą przygodę swojego życia, spotykając na swej drodze przedziwne, często zabawne istoty.
Legendarny wojownik, mistrz miecza, Yang, zostaje wyklęty przez członków własnego klanu. Nie wykonał bowiem zadania, jakie mu powierzono. Nie zabił ostatniego przedstawiciela wrogiego klanu, kiedy okazało się, że jest nim... dziecko. Teraz musi uciekać przed zemstą byłych towarzyszy. Trafia do małego amerykańskiego miasteczka, jednak nie dane jest mu zaznać spokoju. Musi stanąć do walki, aby uratować mieszkańców miasta przed atakiem uzbrojonych, śmiertelnie niebezpiecznych zabójców.
Tytułowy Johnny to młody Amerykanin, który z powodu wpojonych mu przez nieżyjącego już ojca ideałów, zaciąga się do wojska, aby jak twierdzi, podczas I wojny światowej "walczyć o demokrację". Podczas inspekcji okopów Johnny zostaje wyznaczony do idiotycznej misji, w której zostaje bardzo ciężko ranny. Wybuch bomby pozbawia go rąk, nóg oraz twarzy, a w dalszej konsekwencji - również wzroku, słuchu i węchu. Lekarze cudem ratują młodego żołnierza, który po umieszczeniu w szpitalu określony jest mianem "warzywa". Diagnoza lekarzy nie jest do końca trafna. Wewnątrz zmasakrowanego organizmu nadal funkcjonuje mózg. Chłopakowi udaje się wymyślić sposób porozumiewania się z otoczeniem przy pomocy alfabetu Morse'a. W ten sposób Johnny nawiązuje kontakt z jedną z pielęgniarek...
Na niewielkiej stacji podczas II wojny światowej swoją pierwszą w życiu pracę rozpoczyna świeżo upieczony absolwent szkoły kolejarskiej Miloš Hrma. Właśnie tam wchodzi w dorosłe życie i przeżywa inicjację seksualną, by z młodzieńca stać się prawdziwym mężczyzną.
Walter Weed (Tom Berenger) jest skromnym, przykutym do wózka inwalidzkiego, pracownikiem biurowym FBI. Biuro odkrywa spisek mając na celu "likwidację" kalekiego agenta. Za jego głowę wyznaczono nagrodę o wartości 3 milionów dolarów, a w szranki o nią stają najniebezpieczniejsi płatni zabójcy, m.in. śliczna Ariella Martinez (Martha Higareda) posiadająca unikalną zdolność uśmiercania swoich wrogów oraz psychopata Finbar McTeague (Vinnie Jones) maltretujący swoje ofiary w niewyobrażalny sposób.

Słowa kluczowe