Filmy wróżbiarstwo

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje wróżbiarstwo. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Z więzienia w Azkabanie ucieka najpotężniejszy przestępca – Syriusz Black. Harry’ego oraz przyjaciół czeka kolejne starcie o życie.
Stara Cyganka rzuca klątwę na Christine. Kobieta szuka sposobu, aby się od niej uwolnić i uratować swoją duszę przed potępieniem.
Porywająca historia miłosna, rozgrywająca się w dramatycznych i trudnych czasach. Piękna fotografka o arystokratycznym pochodzeniu Gilda i irlandzki nauczyciel Guy po raz pierwszy spotykają się na początku lat trzydziestych ubiegłego wieku w Anglii. Zostają kochankami. Gilda zaprasza ukochanego do Paryża, gdzie mieszka razem z hiszpańską modelką Mią. Beztroskie, lekkie i przyjemne życie we trójkę kończy się wraz z wybuchem wojny domowej w Hiszpanii. Mia i Guy postanawiają przyłączyć się do walki z faszystami generała Franco, Gilda zostaje, aby nadal błyszczeć na paryskich salonach. W sześć lat później, już po wybuchu II wojny światowej Guy jako oficer wywiadu brytyjskiego ponownie pojawia się w Paryżu. Ze zdumieniem odkrywa, że Gilda mieszka teraz ze swoim nowym kochankiem - nazistowskim oficerem...


Doktor Murek (Franciszek Brodniewicz) wraz z Czarnym Kazikiem napadają na willę prezesa Czabrana.
Jest wiek XVII. Nieurodzaj, jaki trapi burgundzkie miasto, odwracają narodziny cudownego dziecka. Chłopiec wykorzystywany jest przez wszystkich. Jego siostra, opętana żądzą sławy i zysku, podaje się za jego matkę, przypisując sobie dziewicze macierzyństwo, na wzór Matki Boskiej. Kościół, łasy na relikwie, zazdrośnie strzeże swej władzy.
Zapadła wioska w Dolpo, w północno – zachodniej części Himalajów na wysokości 5.000 m. Charyzmatyczny, stary przywódca Tinle, któremu zmarł właśnie starszy syn, odmawia poprowadzenia karawany jaków. Karma sprzeciwia się postanowieniom szamana, lekceważy złość Tinle i przed umówioną datą zabiera karawanę, a za nim podążają inni młodzieńcy z wioski. W dniu wskazanym przez bogów, Tinle z pomocą drugiego syna, lamy Norbou i swojego wnuka, a także swoich starszych towarzyszy decyduje się wyruszyć za nimi. W ten sposób pomiędzy górą a starym człowiekiem odżywa trwający od pokoleń konflikt.
Maria nie żyje, ale żyje. Popełniła samobójstwo, ale przez kilka dni pozostaje w swoim żywym ciele. Nie wiadomo, jak się zabiła. Szuka przyczyn własnej śmierci. Obserwuje, jak wygląda świat bez niej. Trwają przygotowania do pogrzebu, sekcja zwłok i dezynfekcja w mieszkaniu. Maria zostaje zaproszona na przyjęcie dla zmarłych. Wdaje się w awanturę u wróżbity, który przepowiada przyszłość, tylko jeśli ktoś ją ma. Rodzina ma pretensje, że Maria żyje, skoro umarła. Uważają, że źle żyła i źle umarła. Maria chce przerwać własny pogrzeb. Zaczyna wierzyć, że jest martwa, choć czuje inaczej.
35-letni Ramsès (Karim Leklou) prowadzi praktykę wróżbiarską w Goutte d'Or w Paryżu. Sprytny manipulator i trochę poeta na krawędzi, założył solidny biznes pocieszenia. Przybycie dzieci z ulic Tangeru, równie niebezpiecznych, co nieuchwytnych, zaburza równowagę jego biznesu i całej okolicy. Aż do dnia, kiedy Ramsès będzie miał prawdziwą wizję.
August i Kit przyjaźnią się już od wielu lat. Pierwszy to niepoprawny flirciarz, który nie może się zdecydować na szczery związek. Drugi zaś interesuje się horoskopami i wszelkiego rodzaju wróżbami, próbując znaleźć idealny wzór na swoją miłość. Kolejne spotkanie przyjaciół tym razem okazuje się momentem prawdy, wyznań i prezentacją własnych obaw.
Kobieta prosi wróżbitę, aby skontaktował się z jej zmarłym narzeczonym.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…