Filmy zemsta, obcy

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje zemsta, obcy. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Star Trek 7.5

Star Trek rozpoczyna największą przygodę wszech czasów - niezwykłą historię dziewiczej podróży młodej załogi na pokładzie najbardziej zaawansowanego technologicznie statku kosmicznego, U.S.S. Enterprise. W trakcie podróży wypełnionej czającym się w kosmosie niebezpieczeństwem, młodzi rekruci muszą znaleźć sposób na powstrzymanie zagrażającego ludzkości zła. Losy galaktyki znajdują się w rękach zaciekłych rywali - Jamesa Kirka (Chris Pine), szukającego dreszczu emocji chłopaka z Iowa oraz wychowanego w społeczeństwie odrzucającym wszelkie emocje Spocka (Zachary Quinto). Kiedy naturalny instynkt zderza się z opanowaniem i rozsądkiem, okazuje się, że to niezwykłe partnerstwo jest jedyną siłą będącą w stanie przeprowadzić załogę przez niewyobrażalne niebezpieczeństwo i udać się tam, gdzie nikt inny nie miał odwagi!

Spider-Man 7.4

Adaptacja jednego z najpopularniejszych komiksów Marvela. Po śmierci rodziców w wypadku lotniczym, kilkuletni Peter Parker zostaje przygarnięty przez dziadków. Po latach chłopak zostaje ukąszony przez radioaktywnego pająka i zyskuje jego moc. Wykorzystując je Peter staje się Spider-Manem - superbohaterem walczącym z różnego typu złoczyńcami.

Obcy przybysze 6.2

Mija kilka lat od lądowania statku kosmicznego na terytorium USA i rozpoczęcia asymilacji jego pasażerów. Wśród żyjących w harmonii z ludźmi obcych, powstaje grupa handlująca niezwykle silnym narkotykiem. W całą sprawę wmieszany zostaje detektyw Matthew Sykes, którego partner ginie z rąk przybysza. Chcąc dopaść mordercę Matthew, podejmuje współpracę z Samuelem Francisco, pierwszym przybyszem, który został policjantem.


Hybrids

Tuż po rozpoczęciu inwazji obcych jeden z kosmitów zabija córeczkę Dakoty. Zrozpaczona matka nie mając już nic do stracenia zaczyna polować na obcych.

It Conquered the World

Ludzie wysyłają w kosmos pierwszego satelitę. W odpowiedzi, na Ziemię szybko przybywa stwór z Wenus, który zatrzymuje wszystkie źródła energii na planecie. Jego kolejnym posunięciem jest zawładnięcie umysłami ważniejszych obywateli. Unika tego jedynie Paul Nelson, który wiedząc o istnieniu stwora usiłuje go zniszczyć. Pomaga mu w tym przyjaciel Tom Anderson, który początkowo pomagał kosmicie, ale gdy ten zabił mu żonę stał się jego wrogiem.

Gantz: Perfect Answer 6.3

Kei Kurono i jego drużyna kontynuuje walkę z kosmitami zdobywając w końcu upragnione 100 punktów pozwalające na przywrócenie do życia dowolnego gracza. Niestety gra zostaje zakłócona przez braki energii w tytułowym Gantz'ie, co zmusza uczestników do walki z ostatecznym bosem, znacznie potężniejszym niż kosmici z jakimi się spotkali dotychczas.

Wioska przeklętych 7.1

Pewnego dnia wszyscy mieszkańcy małej angielskiej wioski, zapadają w głęboki sen trwający kilka godzin. Dziewięć miesięcy później tego samego dnia, na świat przychodzi kilkoro dzieci. Co dziwniejsze maluchy bardzo szybko rosną i są do siebie bardzo podobne. Posiadają również niezwykły dar, pozwalający im kontrolować innych ludzi.

Miasteczko Oblivion

Jest rok 3031. Na skalistej ziemi okolic miasteczka Oblivion ląduje pojazd, z którego wysiada dziwaczna postać mężczyzny-jaszczurki. To Redeye. Przybył, aby zaprowadzić w Oblivion własne porządki. W salonie Miss Kitty ludzie grają w karty, piją i bawią się. Wśród nich szeryf Stone wychyla swoją szklaneczkę whisky. Wesoły nastrój pryska, ścinając obecnych lodowatym strachem, gdy w drzwiach lokalu pojawia się Mr. Gount, przedsiębiorca pogrzebowy. Jego nadejście zwiastuje zawsze czyjąś śmierć. Wiadomo, że przybysz z kosmosu wyzwie stróża prawa na pojedynek. Stone wychodzi, aby w chwilę później zginąć. Teraz Redeye z grupką swoich kompanów będzie panoszył się w mieście. Tymczasem w pobliże miasteczka przybywa, poszukujący złota syn zabitego, Zack Stone.

Atak kobiety o 50 stopach wzrostu 6.2

Nancy Fowler Arche wracając jak co wieczór do swojej posiadłości, pod wpływem alkoholu, widzi statek kosmiczny i przybyłego w nim giganta. Oczywiście gdy kobieta opowiada swoją historię w miasteczku zostaje wyśmiana, ale pod wpływem radiacji jej ciało zaczyna rosnąć. Przebudziwszy się kilka godzin później Nancy, wykorzystuje swój wzrost i siłę by zemścić się na niewiernym mężu i jego kochance.

Mordercze kuleczki II 6.1

Tall Man powraca po dziesięciu latach i jest jeszcze bardziej agresywny. Nadal odwiedza cmentarze, aby pozyskiwać zmarłych do swoich celów, próbuje także opętać żywych. Lecz bohaterowie z poprzedniej części już są na jego tropie i zamierzają położyć kres jego działalności.

Słowa kluczowe