Filmy kiełbasa

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje kiełbasa. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

'Allo 'Allo! 8.1

Podczas drugiej wojny światowej Rene Artois prowadzi małą kawiarnię, w której codziennie spotykają się nieznający swoich prawdziwych tożsamości bojownicy ruchu oporu, gestapowcy, niemieccy oficerowie oraz angielscy lotnicy.

Ja, Irena i ja 6.6

Uczciwy i trochę niezdarny funkcjonariusz policji Charlie cierpi na rozdwojenie jaźni. Objawem tej choroby jest częsta i nieprzewidywalna zamiana tożsamości na porywczego i wulgarnego Hanka. Mężczyzna otrzymuje zadanie- musi eskortować oskarżoną. Niby nic trudnego, lecz gdy nie bierze lekarstw, jego schizofrenia nasila się. Jakby tego było mało, oboje wpadają w kłopoty związane z sprawą kobiety. Tak zaczyna się pełna zabawnych i emocjonujących przygód ucieczka przed niebezpieczeństwem.

Śniadanie na Plutonie 7.5

Zwariowane lata 70, początek epoki rock and rolla i rewolucji seksualnej. Małe, katolickie miasteczko gdzieś na południu Irlandii. Tutaj zaczyna się historia młodego chłopaka z niebanalnym podejściem do świata i siebie samego. Urodzony w niewłaściwym miejscu i czasie, porzucony jako niemowlę na schodach kościoła, Patrick od najmłodszych lat wprawia w konsternację swoich bliskich i konserwatywne otoczenie – największą frajdę sprawia mu przymierzanie sukienek wychowującej go macochy. Kiedy w miasteczku zabraknie miejsca dla jego ekstrawagancji, Patrick wyruszy w zaskakującą i nieoczekiwaną podróż do serca Londynu, gdzie być może uda mu się znaleźć to, czego tak usilnie szuka...


Same kłopoty 5.9

Czworo znajomych chce odpocząć od codziennego zgiełku pracy i wybiera się do Atlantic City. Jednak po drodze, w jednym z miasteczek, nie zatrzymują się na skrzyżowaniu ze znakiem STOP. Zatrzymuje ich miejscowy policjant i oddaje pod ocenę miejscowemu sędziemu. Jest nim wyjątkowo obrzydliwy i niesmaczny starzec z bardzo twardymi zasadami.

Różowe flamingi 5.9

Rywalizacja pomiędzy dwiema rodzinami – familią szalonej Divine, a rodem Connie i Raymonda. Obie z rodzin sądzą, że to im należy się niechlubne miano najohydniejszych i za wszelką cenę będą chciały to sobie udowodnić. W wyniku konkurowania ze sobą dojdzie do mnóstwa starć.

Germinal 7.0

Francja, druga połowa XIX wieku. Młody robotnik przybywa do małej osady górniczej w poszukiwaniu pracy. Wkrótce otrzymuje posadę, jednak w związku z tym, że trwa kryzys gospodarczy, zarabia bardzo niewiele. Kiedy właściciele kopalń zaczynają coraz bardziej zmniejszać zarobki, górnicy organizują strajk, który kończy się klęską.

American Pie: Bractwo Beta 5.5

Przygotuj się na najśmieszniejszy i najbardziej skandaliczny rok w historii szkoły - a wszystko to w filmie American Pie przedstawia Dom Beta! Przyłącz się do Dwighta Stiflera i jego kuzyna Eryka, pana Levensteina (Eugene Levy) i studentów z niesławnego Domu Beta i skonsumuj najdzikszą i najgorętszą porcję American Pie, jaką kiedykolwiek dostałeś!

Isadora 7.7

Film biograficzny poświęcony słynnej tancerce, z pochodzenia Irlandce, amerykańskiej skandalistce, która zrewolucjonizowała sztukę baletową, tworząc oryginalny sprzeczny z klasycznym styl tańca, co dla współczesnej jej publiczności było szokujące. ISADORA to również historia burzliwego związku z 17 lat młodszym, rosyjskim poetą Siergiejem Jesieninem. Połączyło ich zamiłowanie do sławy i prowokacji...

Piekło pocztowe 7.4

Po aresztowaniu utalentowany oszust Moist von Lipwig, chcąc odzyskać wolność zgadza się na przyjęcie zaoferowanego mu przez patrycjusza Ankh-Morpork stanowiska poczmistrza.

Sausage Party 5.7

Frank, zwyczajna parówka odbywa podróż w celu poznania prawdy o tym kim jest.

Słowa kluczowe