Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje relacja ojciec-syn, problem.
Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali
w tych filmach.
Cztery wieloletnie przyjaciółki raz w miesiącu spotykają się w stworzonym na własny użytek klubie czytelniczym. Niejedno już w życiu widziały, przeczytały i przeżyły, ale „Pięćdziesiąt twarzy Greya” okaże się w ich przypadku pozycją wyjątkowo inspirującą. Początkowo nieco onieśmielone, szybko dają się zauroczyć Christianowi Greyowi i jego zmysłowej pomysłowości. A ponieważ, jak wiadomo, życie jest krótkie, panie postanawiają nie tracić czasu i odkryć nowe twarze miłości. I choć z pewnością nie każdy facet to Grey, to niejednemu warto dać szansę…
W kontynuacji filmu z 2016 roku grupa przyjaciół ponownie zmaga się z problemami osobistymi i zawodowymi, próbując przy tym zachować równowagę swojego życia.
Czworo dzieci pewnego wdowca wraca do rodzinnego domu z okazji pierwszej Gwiazdki po śmierci matki. W ramach prezentów przynoszą ze sobą własne dramaty i problemy.
Z pozoru idealne małżeństwo Barbary (Kathleen Turner) i Olivera (Michael Douglas) Rose rozpada się po 17 latach. Żadne z nich jednak nie zamierza ustąpić i zrezygnować z pięknej posiadłości, której wspólnie się dorobili. Konflikt stopniowo przeradza się w prawdziwą wojnę. Nawet charyzmatyczny prawnik Olivera, Gavin D'Amato (Danny DeVito), nie jest w stanie przywołać swojego klienta i jego żony do porządku. Szalona komedia z końca lat osiemdziesiątych w gwiazdorskiej obsadzie. W głównych rolach występują laureat dwóch Oscarów Michael Douglas (Wall Street) oraz zdobywczyni dwóch Złotych Globów Kathleen Turner (Miłość, szmaragd i krokodyl). Reżyserem produkcji jest znany aktor – Danny DeVito (Tajemnice Los Angeles), który również występuje w filmie.
Jedna z najzabawniejszych komedii lat siedemdziesiątych. Oto, co potrafi się przydarzyć przeciętnemu Polakowi i Włochowi w ciągu dwudziestu czterech godzin. Rzecz dzieje się pewnego poniedziałku w Warszawie. Włoski przemysłowiec przyjeżdża do stolicy Polski w sprawach handlowych, lecz dyrektor centrali, który miał go podejmować, tkwi uwięziony w windzie biurowca. Włocha zaś uroczyście witają Polacy, którzy czekają na zupełnie kogoś innego.
Czwórka rodzeństwa po przejściach i burzach dorosłego życia, wraca do rodzinnego domu, zmuszona na tydzień ponownie zamieszkać pod jednym dachem.Towarzyszy im ich nadopiekuńcza matka, a także zbieranina małżonków oraz byłych i niedoszłych partnerów. W gronie najbliższych osób rozliczają się z przeszłością i problemami w związkach, co ostatecznie, za sprawą przezabawnych i wzruszających wydarzeń, prowadzi do odbudowania nadszarpniętych więzi. Pojednaniu towarzyszy chaos, radość, smutek oraz przebaczenie, których można doświadczyć tylko w rodzinie — tej samej, która z jednej strony doprowadza nas do szaleństwa, a z drugiej przypomina o tym, kim naprawdę jesteśmy i co w nas najlepsze.
Keegan Deane (Greg Kinnear) to adwokat, który sieje dookoła zamęt. Jego miłość do hazardu i alkoholu oddziałuje na wszystkich w jego otoczeniu: rodzinę, przyjaciół i środowisko prawnicze. Mimo swojego talentu w prowadzeniu spraw, woli pracować po najmniejszej linii oporu, żeby mieć czas na rozwiązanie swoich kłopotów.
Jose Gutierez studiuje w Bostonie, jednak na Boże Narodzenie wraca do rodzinnej Kolumbii. Święta nie są jednak szczęśliwe. Jose ma bogatych rodziców, a to czyni go oczywistym celem terrorystów-porywaczy. Zrozpaczeni rodzice, nie ufając skorumpowanej policji, zwracają się do amerykańskich negocjatorów. Kiedy i ich wysiłki zawodzą, ojciec Josego udaje się z prośbą o pieniądze na okup do jednego z kartelowych bossów. Tymczasem Amerykanie decydują się na odbicie zakładnika siłą.