Filmy policja, parking

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje policja, parking. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Trzecia a zarazem ostatnia część przygód Jasona Bourne'a, w której tytułowy bohater wraca do miejsca gdzie został wyszkolony, aby zdobyć informacje na temat swojego pochodzenia. Musi stawić czoła całej agencji CIA, dla której celem jest wyeliminowane go, by prawda o tajnych akcjach nigdy nie ujrzała światła dziennego.
"Popeye" Doyle (Gene Hackman) i jego partner Buddy Russo (Roy Scheider) są nowojorskimi policjantami z wydziału narkotykowego. Inwigilują właściciela małego sklepu ze słodyczami sądząc, że jest on powiązany z przemytem narkotyków i może ich zaprowadzić do francuskiego łącznika. Film oparty na autentycznej historii.
Zespół restauratorski i były sprzedawca zaprzyjaźniają się z grupą uchodźców niedawno przybyłych do Finlandii.


Robactwo

6,7
Kaleb w grze z losem wyciągnął krótszą zapałkę. Mieszka na francuskim, omijanym z daleka przez policję przedmieściu, ciągle kłóci się z siostrą i chyba nigdy nie był bardziej samotny niż teraz. Najlepszymi przyjaciółmi Kaleba są gady i płazy, które mieszkają w terrariach w jego małym pokoju. On sam też mieszka trochę w terrarium: wielkim bloku, który bardziej przypomina więzienie niż dom. Pewnego dnia, pod wpływem impulsu, Kaleb kupuje od szemranego handlarza niebezpiecznego pająka. Kiedy jadowita bestia ucieka, zaczyna się walka z czasem. Kaleb i jego przyjaciele próbują ją schwytać, ale pająków jest coraz więcej. I są bardzo głodne.

Odważna

6,6
Ulice Nowego Jorku są dla Erici Bain (Jodie Foster) zarówno domem, jak i źródłem utrzymania. Dźwiękami i historiami ukochanego miasta dzieli się ze słuchaczami, prowadząc audycje radiowe. Wieczorami wraca do domu, do narzeczonego Davida Kirmani (Naveen Andrews). Jednak pewnej koszmarnej nocy Erica zostaje pozbawiona wszystkiego, co zna i kocha, gdy pada wraz z Davidem ofiarą bezwzględnego napadu.

Ojczym

5,9
Gdy Michael Harding (Penn Badgley, serial TV „Plotkara”) wraca do domu ze szkoły wojskowej, dowiaduje się, ze jego mama jest szalenie zakochana w swoim nowym facecie - Davidzie (Dylan Walsh, serial TV „Bez skazy”). Na pierwszy rzut oka David wydaje się być miłym gościem oraz idealnym przyszłym mężem i ojczymem. Jednak gdy Michael i jego dziewczyna (Amber Heard,Boski chillout ) zagłębiają się w przeszłość Davida, odkrywają mroczną i niebezpieczną stronę nowego „tatusia”.
Sprawca napadu Pope Cody ukrywa się, uciekając przed grupą sprzedajnych detektywów, chcących go zabić. Jego wspólnik i najlepszy przyjaciel, Barry "Baz" Brown, chce skończyć z przestępstwami widząc, że dni dawnej gangsterki już minęły. Młodszy brat Pope'a, uzależniony od prędkości, wybuchowy Craig Cody, zarabia na handlu nielegalnymi substancjami - w branży, która dla współczesnego świata przestępczego jest żyłą złota. Tymczasem najmłodszy z braci Cody - Darren - naiwnie szuka drogi w świecie zbrodni. Jedynym świecie, jaki zna jego rodzina.

Karmel

7,1
Codziennie w jednym z bejruckich salonów kosmetycznych różne kobiety poddają się upiększającym zabiegom, by choć na chwilę zapomnieć o kłopotach i oszukać bezlitosny czas. Właścicielka salonu, piękna Layale, z uśmiechem przynosi im ukojenie, całkowicie jednak zapominając o sobie. Z każdym dniem pogrąża się coraz bardziej w toksycznej miłości. Żyje w ryzykownym związku z żonatym mężczyzną, czekając jak wierny pies na każde jego skinienie. Nisrine i Rima, pracujące w jej salonie, także mają swoje tajemnice. Nisrine ukrywa przed narzeczonym brak niewinności, a Rima swój pociąg do kobiet. Ich ekscentryczna przyjaciółka Jamale obsesyjnie walczy ze starością, a sympatyczna sąsiadka, krawcowa Rose, odrzuca szczęście dla chorej siostry.
W San Francisco zaczyna działać grupa policjantów, która sama wymierza sprawiedliwość przestępcom. Inspektor Harry Callahan rozpoczyna śledztwo.
Czworo znajomych chce odpocząć od codziennego zgiełku pracy i wybiera się do Atlantic City. Jednak po drodze, w jednym z miasteczek, nie zatrzymują się na skrzyżowaniu ze znakiem STOP. Zatrzymuje ich miejscowy policjant i oddaje pod ocenę miejscowemu sędziemu. Jest nim wyjątkowo obrzydliwy i niesmaczny starzec z bardzo twardymi zasadami.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…