Filmy statek, krew

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje statek, krew. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Hrabia Ciel Phantomhive, wraz ze swoim demonicznym lokajem Sebastianem Michaelisem oraz Snake'iem, wybierają się w rejs do Nowego Jorku, liniowcem Campania. Ich celem jest zbadanie plotek o tajemniczej grupę Aurora Society, która potrafi wskrzeszać zmarłych. Wkrótce okazuje się, że plotki były prawdziwe ale przywróceni do życia to bezmyślne zombie, których setki ukryto w ładowni.
W roku 2000 powstaje luksusowy liniowiec Titanic 2000, mający wyruszyć śladami swojego legendarnego poprzednika. W rejs wyrusza nim również ponętna wampirzyca Vladamina i jej świta. Wkrótce na pokładzie zaczynają ginąć ludzie, a statek jest coraz bliżej nieuchronnego końca.
Kilka arystokratycznych rodzin walczy o kontrolę nad krainą o nazwie Westeros.


Terror

7,0
Nowy, dziesięcioodcinkowy horror jest adaptacją bestsellerowej powieści Dana Simmonsa, o tym samym tytule. Akcja dzieje się w 1847 roku, kiedy załoga HMS Erebus i HMS Terror poszukuje Przejścia Północno-Zachodniego. Ekspedycja, kierowana przez kapitana Johna Franklina, zostaje zaatakowane przez tajemniczego drapieżnika, który podąża tropem załogi zmuszając ich do desperackiej walki o przetrwanie.
Córka emerytowanego agenta CIA zostaje porwana w Paryżu. Mężczyzna próbuje jej pomóc.
Arthur Bishop (Jason Statham) jest wysoce wykwalifikowanym „mechanikiem” – specem od mokrej roboty, perfekcyjnie eliminującym wyznaczone cele. Należy do elity zabójców – ma wyjątkowe umiejętności oraz żelazne zasady. Kiedy zamordowany zostaje jego mentor Harry (Donald Sutherland), Arthur sam sobie wyznacza kolejne zlecenie. Odpowiedzialni za śmierć przyjaciela muszą zginąć. Niespodziewanie zyskuje on partnera w osobie syna Harry’ego, Steve’a (Ben Foster). Chłopak pragnie zemsty; chce też, aby Arthur nauczył go zawodu. Opanowany, zimny, zabójca i jego impulsywny niedoświadczony uczeń – nie wróży to łatwej i efektywnej współpracy…

Mroczny Rycerz

8,2
9,3
W Gotham City zjawia się Joker, którzy zagraża bezpieczeństwu jego mieszkańców. Batman próbuje powstrzymać jego działania.
John Rambo prowadzi teraz spokojne życie w północnej Tajlandii, zajmując się głównie rybołówstwem i łapaniem jadowitych węży. Pewnego dnia przewozi na drugą stronę rzeki grupę chrześcijańskich misjonarzy, podróżujących z dostawą lekarstw i żywności do ogarniętej wojną domową Birmy. Dwa tygodnie później okazuje się, że wkrótce po dotarciu na miejsce misjonarze wpadają w ręce zbuntowanych żołnierzy pod wodzą sadystycznego majora Pa Tee Tint. Miejscowy pastor organizuje grupę najemników, którzy mają odbić uwięzionych. Po raz kolejny niezbędna jest pomoc Johna Rambo, który nie zawaha się zaryzykować własnego życia w jednej z najniebezpieczniejszych misji, w jakiej zdarzyło mu się brać udział. Rozpoczyna się przeprawa przez piekło na ziemi.
Steve Rogers postanawia zaciągnąć się do wojska, jednak jest do tego zbyt słaby. Zostaje poddany eksperymentowi, który czyni z niego siłacza zdolnego pokonać wszelakich wrogów.
Czterech amerykańskich komandosów podejmuje się karkołomnej misji zdobycia nielegalnych matryc z dolarami. Wszystko się udaje i drużyna wraca do bazy. Tam jednak okazuje się, że zostali wrobieni. Matryce zostają skradzione, a oni trafiają do więzienia. Pół roku później udaje im się uciec, a jedyne czego pragną to oczyścić się z zarzutów.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…