Erotyczny 1982

Przedstawiamy listę 18 najlepszych i najpopularniejszych filmów z gatunku Erotyczny z 1982 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Dorei keiyakushu 4.5

Zamożna para decyduje się adoptować jakiegoś zwierzaka, ale zamiast kupić jakiegoś kociaka lub szczeniaka, zakupują umowę na przejęcie kontroli nad życiem kobiety z którą mogą zrobić praktycznie wszystko co im się spodoba...

Przemoc w więzieniu dla kobiet

Emanuelle idzie do kobiecego wiezienia, aby ujawnić korupcje urzędników i nieludzkie traktowanie więźniów. To co widzi ją przeraża, ale gdy jej prawdziwa tożsamość zostaje odkryta, wpada w jeszcze większe tarapaty niż pozostałe kobiety.

Excitação Diabólica

Trójka chłopaków zaczyna obrażać i drwić z napotkanej przypadkowo na ulicy prostytutki. Nie przypuszczają, że kobieta posiada nadprzyrodzone moce. W ramach zemsty, kobieta ich urzeka, chłopcy traktują ją jako obiekt kultu, zaczynając spełniać jej niebezpieczne życzenia.


Las orgías inconfesables de Emmanuelle

Emmanuelle jest mężatką, która w trakcie imprezy mocno zakrapianej alkoholem, upija się i traci kontrolę nad sobą. Mąż nie chce jej tego wybaczyć i wyjeżdża. Zdesperowana Emmanuelle rusza za nim, by go przekonać o swojej miłości. W drodze zostaje zgwałcona przez dwóch mężczyzn, potem wpada w wir seksualnych orgii, by zapomnieć o swojej miłości.

Amor Estranho Amor

Mężczyzna wspomina pewne 48 godzin ze swojego dzieciństwa, w których to odwiedził swoją matkę w ekskluzywnym domu. Dom okazuje się burdelem, a matka jedną z rezydentek. W tych wspominanych godzinach zaczyna odkrywać swoją seksualność.

Apocalipsis sexual

Gang porywa Muriel, córkę bogatego biznesmena, domagają się 1.000.000 $ w zamian za jej uwolnienie. Porywacze są podekscytowani dziewictwem dziewczyny, która ulega jednak tylko liderowi grupy i chce do nich dołączyć.

Słowa kluczowe