Krótkometrażowy 2007

Przedstawiamy listę 747 najlepszych i najpopularniejszych filmów z gatunku Krótkometrażowy z 2007 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Raving 6.7

W Nowym Jorku mężczyzna w garniturze chodzi codziennie do biurowca, gdzie niegdyś pracował. Żyje w urojonym świecie, gdzie nadal ma pracę i narzeczoną. W barze spotyka dziewczynę bez grosza przy duszy i oferuje jej pracę przy sprzątaniu swego mieszkania. Katie (tak ma na imię owa dziewczyna) znajduje piękną, morską sukienkę i nie może się oprzeć, by jej nie nałożyć. To jednak nie był dobry pomysł...

Pokój szybkich randek 6.0

Młode małżeństwo na progu szczęśliwego życia i miłości, która miała przetrwać całe życie, zostaje postawione w sytuacji uniemożliwiającej dalsze bycie razem. Artur trafia na wiele lat do więzienia, a Natalia mimo, że poza murami odbywa razem z nim wyrok, na który skazuje ją otoczenie i odebrane nadzieje. Chcąc ratować związek kobieta podejmuje próbę ratowania więzi z mężem. Czy robi to dla miłości, w którą tak wierzy? Czym właściwie jest ta miłość? Do jakich poświęceń zobowiązuje? Czy jedna decyzja podjęta pod wpływem miłości siebie samej może zniszczyć to, na czym miało być zbudowane całe jej życie?

Arka 7.2

Nieznany wirus dziesiątkuje ludzką populację. Pozostali przy życiu, nieświadomi jego prawdziwej istoty, w ogromnych tankowcach podążają w poszukiwaniu krainy wolnej od zarazy. Rozpoczyna się exodus, przewodzi mu jeden człowiek...


Ubornaya istoriya - Lyubovnaya istoriya 7.1

Samotna kobieta pracująca w publicznej toalecie zauważa pewnego razu, że zamiast monety, w słoiku na pieniądze ktoś zostawił czerwone kwiaty. Epizod powtarza się kilkakrotnie, jednak kobiecie ani razu nie udaje się złapać intrygującego wielbiciela. A szczęście znajduje tak blisko...

Aria Diva 6.5

Basia (Gabriela Muskała) prowadzi spokojne i ustatkowane życie. Mąż, dwójka dzieci i obowiązki domowe wypełniają cały jej czas. Gdy do mieszkania piętro wyżej wprowadza się diva operowa (Katarzyna Figura), kobieta szybko zaprzyjaźnia się z nową lokatorką. Przerywa to codzienną rutynę, a nowa znajomość wnosi pewne wątpliwości do zdaje się spełnionego życia Basi.

The Demonology of Desire 3.0

Pewnej nocy nastoletnia Ramona prosi boga o mężczyznę, który będzie ją bezgranicznie kochał i spełni jej najskrytsze fantazje. Nieoczekiwanie następnego dnia spotyka Erica, którego wraz z koleżanką wprowadza w swój mroczny świata.

Dinozaury żyją 3D 7.3

Dinozaury żyją to światowa przygoda naukowa i odkrywcza, dzięki której można przeżyć całą erę dinozaurów – od pierwszych stworzeń epoki triasu do potworów z okresu jury i kredy – jako, że przywrócono je do życia na dużym ekranie w formie dwu- i trójwymiarowej. Opowiadana przez Michael’a Douglas’a historia zabierze widzów w podróż, podczas której będą oni towarzyszyć czołowym poszukiwaczom dinozaurów w czasie odkrywania przez nich dowodów na to, iż potomkowie dinozaurów nadal żyją wśród nas... Podążając śladami Roy’a Chapman’a Andrews’a, wiodący paleontolodzy AMNH dzisiejszych czasów, Mike Novacek i Mark Norell, od 1990 roku każdego lata organizują ekspedycję na pustynię Gobi. Rozwiewane wydmy szybko i dokładnie przysypywały całe „kolonie” zwierząt, zachowując ich szczątki w bardzo dobrym stanie. Dopiero teraz zimowe burze piaskowe powodują erozję osadów i odsłaniają całe szkielety. Zamrożone w czasie, dostarczają wielu nowych informacji dotyczących zachowania dinozaurów.

Poddasze 5.5

Historia pewnego długu, który chcą wyegzekwować dwaj windykatorzy. Akcja rozgrywa się na ponurym strychu z użyciem ostrych przedmiotów. Film jest pastiszem kina gangsterskiego z elementami tzw. "horroru rzeźnickiego".

Zombie Love 2.0

Dwustuletni zombie Dante zakochuje się w Claudii, którą ratuje przed rabusiami grobów. Chcąc przypodobać się dziewczynie rezygnuje z jedzenia ludzi i robi makijaż by wyglądać jak normalny chłopak. W końcu jednak prawda wychodzi na jaw, gdy Dantego odwiedzają starzy znajomi, ze świeżo zamordowaną dziewczyną. Oczywiście cała historia rozgrywa się pośród śpiewów i tańca bohaterów.

Takezo Kensei: Sword Saint 10.0

Internetowy Spin-off serialu Herosi. Serial przedstawia historię legendarnego japońskiego samuraja Takezo Kenseia, który poprzez pokonanie buntownika Białobrodego i jego armii sprawił, że Japonia pozostała w izolacji od reszty świata.

Słowa kluczowe