Krótkometrażowy 2007

Przedstawiamy listę 723 najlepszych i najpopularniejszych filmów z gatunku Krótkometrażowy z 2007 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Raving 6.7

W Nowym Jorku mężczyzna w garniturze chodzi codziennie do biurowca, gdzie niegdyś pracował. Żyje w urojonym świecie, gdzie nadal ma pracę i narzeczoną. W barze spotyka dziewczynę bez grosza przy duszy i oferuje jej pracę przy sprzątaniu swego mieszkania. Katie (tak ma na imię owa dziewczyna) znajduje piękną, morską sukienkę i nie może się oprzeć, by jej nie nałożyć. To jednak nie był dobry pomysł...

Ubornaya istoriya - Lyubovnaya istoriya 7.1

Samotna kobieta pracująca w publicznej toalecie zauważa pewnego razu, że zamiast monety, w słoiku na pieniądze ktoś zostawił czerwone kwiaty. Epizod powtarza się kilkakrotnie, jednak kobiecie ani razu nie udaje się złapać intrygującego wielbiciela. A szczęście znajduje tak blisko...

Dinozaury żyją 3D 7.3

Dinozaury żyją to światowa przygoda naukowa i odkrywcza, dzięki której można przeżyć całą erę dinozaurów – od pierwszych stworzeń epoki triasu do potworów z okresu jury i kredy – jako, że przywrócono je do życia na dużym ekranie w formie dwu- i trójwymiarowej. Opowiadana przez Michael’a Douglas’a historia zabierze widzów w podróż, podczas której będą oni towarzyszyć czołowym poszukiwaczom dinozaurów w czasie odkrywania przez nich dowodów na to, iż potomkowie dinozaurów nadal żyją wśród nas... Podążając śladami Roy’a Chapman’a Andrews’a, wiodący paleontolodzy AMNH dzisiejszych czasów, Mike Novacek i Mark Norell, od 1990 roku każdego lata organizują ekspedycję na pustynię Gobi. Rozwiewane wydmy szybko i dokładnie przysypywały całe „kolonie” zwierząt, zachowując ich szczątki w bardzo dobrym stanie. Dopiero teraz zimowe burze piaskowe powodują erozję osadów i odsłaniają całe szkielety. Zamrożone w czasie, dostarczają wielu nowych informacji dotyczących zachowania dinozaurów.


Poddasze 5.5

Historia pewnego długu, który chcą wyegzekwować dwaj windykatorzy. Akcja rozgrywa się na ponurym strychu z użyciem ostrych przedmiotów. Film jest pastiszem kina gangsterskiego z elementami tzw. "horroru rzeźnickiego".

Zombie Love 2.0

Dwustuletni zombie Dante zakochuje się w Claudii, którą ratuje przed rabusiami grobów. Chcąc przypodobać się dziewczynie rezygnuje z jedzenia ludzi i robi makijaż by wyglądać jak normalny chłopak. W końcu jednak prawda wychodzi na jaw, gdy Dantego odwiedzają starzy znajomi, ze świeżo zamordowaną dziewczyną. Oczywiście cała historia rozgrywa się pośród śpiewów i tańca bohaterów.

Takezo Kensei: Sword Saint 10.0

Internetowy Spin-off serialu Herosi. Serial przedstawia historię legendarnego japońskiego samuraja Takezo Kenseia, który poprzez pokonanie buntownika Białobrodego i jego armii sprawił, że Japonia pozostała w izolacji od reszty świata.

Catwoman: Resolution 6.0

Catwoman wykrada wartościowy naszyjnik należący do bogatego biznesmena. Jak się wkrótce okazuje jest to własność wpływowego gangstera, który nasyła na nią swoich zbirów mających za wszelką cenę odzyskać naszyjnik.

Portret Ewy 2.0

Historia nastoletniej Ewy, której dotychczasowe, zdawałoby się normalne życie, ulega zmianie pod wpływem pewnego zdarzenia z przeszłości i jego późniejszych konsekwencji. Ewa próbuje uporządkować swoje życie, ułożyć relacje z ojcem, z chłopakiem. W międzyczasie jej przyjaciółka maluje Ewie portret.

Ludzie z boru 3.0

Przed jednym z obrządków kapłani Lech i Jaromir zostają wyznaczeni do pilnowaniu urny. Praca jest męcząca i w trakcie obaj postanawiają się napić. Niestety po powrocie okazuje się, że urna zniknęła. Nie chcąc ponosić konsekwencji kapłani rozpoczynają jej poszukiwania, natykają się na wiele różnego typu indywiduów.

The World’s Finest 5.0

Catwoman pokonawszy czworo ochroniarzy, wykrada eskortowane przez nich kosztowności. Choć na jej drodze do domu staje Power Girl, Selina używając jednego ze swoich gadżetów wymyka się jej. Tej samej nocy odwiedza ją biegła z więzienia Livewire. Chcąc się jej pozbyć Catwoman prosi o pomoc Power Girl.

Słowa kluczowe