Filmy nóż, walka

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje nóż, walka. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

To my 6.5

Czteroosobowa rodzina wyjeżdża do swojego domku nad plażą, by spędzić wakacje wspólnie ze swoimi znajomymi. Na miejscu okazuje się, że nie będzie to tak udany urlop jak sobie zakładali, ponieważ odwiedzają ich nieproszeni goście, którzy wprowadzą totalny chaos swoja obecnością.

Ted 2 6.1

Ted chce mieć dziecko. Aby jednak uzyskać zgodę na jego opiekę, musi udowodnić przed sądem, że zalicza się do świata żywych.

Potrójne zagrożenie 6.2

Grupa najemników atakuje, ukryty w głębi dżungli obóz by odbić swojego przywódcę. Po krwawej masakrze Collins i jego ludzie dostają zlecenie by porwać Chińską miliarderkę, próbującą walczyć z przestępczymi syndykatami. Na drodze do celu najemnikom stają jednak trzej, podobni im zabójcy, których pozostawili na śmierć podczas poprzedniej akcji.


Chopper 6.6

Główny bohater, Chopper Read marzy o tym by stać się sławnym przestępcą. Popełniając przestępstwa trafia do kolejnych więzień. Odsiadując wyrok za morderstwo pisze swą biografię. Książka ta, na której właśnie oparto scenariusz stała się bestsellerem. W ten sposób Chopper osiąga swój cel. Staje się sławny.

Jumper 6.6

David odkrywa w sobie niesamowite zdolności, potrafi przenosić się z jednego miejsca w inne. Początkowo nie wychodzi mu to tak jakby chciał, jednak z czasem uczy się jak z tym żyć i jak dzięki takiej umiejętności teleportacji radzić sobie w życiu. Wszystko idzie po jego myśli. Żyje beztrosko spędzając większość czasu na odwiedzaniu różnych miejsc na Ziemi. Ten spokój przełamuje Roland, człowiek, który zajmuje się eliminowaniem "skoczków"...

Snowpiercer: Arka przyszłości 6.1

Jest rok 2031. Zmiana klimatu na Ziemi powoduje, iż trwa tu wieczna zima. Pasażerowie pociągu-miasta podróżują dookoła świata.

Przychodzi po nas noc 7.1

Ito to członek elitarnej grupy zabójców "Six Seas" powołanej przez Triadę do utrzymywania porządku w przestępczym imperium. Podczas masakry w małej wiosce Ito ratuje życie kilkuletniej dziewczynce, zabijając swoich towarzyszy. Chcąc odkupić winy ucieka z nią do dawnych przyjaciół, którzy jak sądzi pomogą mu się ukryć. Niestety wkrótce u ich drzwi pojawiają się nasłani mordercy i dawny przyjaciel Arian, mający rozkaz by ich zlikwidować.

Krew za krew 6.4

Film akcji, w którym nie brak pościgów i walk, rozgrywający się na Zachodzie. Wojna secesyjna się skończyła, ale Pułkownik Morsman musi wykonać ostatnią misję: zabić Gideona za wszelką cenę. Zaczyna się bezwzględny pościg, który zabiera ich z dala od cywilizacji.

Tarzan and the Lost Safari 5.0

Kolejna ekranizacja przygód Tarzana. Tym razem władca dżungli musi odnaleźć pasażerów zaginionego samolotu, który przymusowo lądował na terenach zamieszkałych przez tajemnicze, niebezpieczne plemię murzyńskie...

Wściekłe rekiny 5.4

Doktor Mike Olsen powraca ze stacji oceanicznej, gdzie obenie dowodzi jego żona Linda. Odnotowano tam ostatnio problem z systemem dostarczania tlenu po nagłym ataku rekina. Wkrótce i inne miejsca w całym trójkącie bermudzkim padają atakom rekinów. Amerykańska marynarka wojenna wysyła okręt podwodny...

Słowa kluczowe