Filmy konspiracja, prezydent stanów zjednoczonych

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje konspiracja, prezydent stanów zjednoczonych. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

8 części prawdy 7.2

Podczas odbywającego się w Hiszpanii historycznego spotkania na szczycie, poświęconego globalnej walce z terroryzmem, raniony kulą zostaje Prezydent Stanów Zjednoczonych. Osiem zupełnie obcych sobie osób było bezpośrednimi świadkami zamachu. Teraz każda z nich przedstawiając swój punkt widzenia stara się odkryć prawdę. Kiedy z szeregu zeznań zaczyna wyłaniać się rysopis strzelca, wydarzenia przyjmują nieoczekiwany obrót...

Wszyscy ludzie prezydenta 7.5

Adaptacja powieści autorstwa dwóch dziennikarzy, Carla Bernsteina i Boba Woodwarda o aferze Watergate. Dzień po dniu możemy śledzić najsłynniejszą aferę dziennikarską XX wieku. Dwóch reporterów dziennika "Washington Post" prowadzi dochodzenie dotyczące włamania do siedziby komitetu wyborczego Partii Demokratycznej...

X-Men 2 7.4

X-Men są następnym ogniwem ewolucji. Każde z nich przyszło na świat w wyniku niepowtarzalnej mutacji genetycznej, a los obdarzył ich niezwykłymi mocami. Otacza ich powszechna nienawiść i uprzedzenia. Społeczeństwo nie chce zaakceptować ich odmienności, boi się ich i skazuje na życie w odosobnieniu. Profesor Charles Xavier, najpotężniejszy telepata na świecie, założył szkołę, gdzie ”mutanci” uczą się wykorzystywać swoje moce dla dobra całej ludzkości - ludzkości, która nie chce uznać ich prawa do życia i samostanowienia.


Jack Ryan: Teoria chaosu 5.8

Jack Ryan (Chris Pine) odkrywa, że jego pracodawca, Viktor Stazov (Kenneth Branagh) wraz z rosyjskim rządem planują atak terrorystyczny na Stany Zjednoczone. Młody analityk finansowy postanawia temu zapobiec...

Stan zagrożenia 7.2

Jack Ryan, były komandos i analityk CIA, awansuje na wicedyrektora agencji. W tym czasie zostaje zamordowany bliski przyjaciel prezydenta USA. Jack informuje polityka, że za tym morderstwem stoi szef kartelu narkotykowego z Medellin, Ernesto Escobedo. W odwecie, do Kolumbii wyrusza oddział amerykańskich komandosów. Tymczasem doradca prezydenta Robert Ritter inicjuje tajne rozmowy z Kolumbijczykami. Dowiedziawsze się o tym, Jack rozpoczyna walkę z korupcją.

Raport Pelikana 7.2

Zamordowano dwóch sędziów Sądu Najwyższego. Studentka prawa i energiczny reporter nieświadomie łączą fakty i odkrywają prawdę, którą spisują w dokumencie nazwanym Raport Pelikana. Raport wzbudza sensację wśród pracowników rządu, albowiem zawiera nieporządane fakty.

Skarb narodów: Księga tajemnic 7.1

Dołącz do Nicolasa Cage'a w podnoszącej poziom adrenaliny wyprawie w poszukiwaniu zaginionego Złotego Miasta. Zakorzeniony w historii, otoczony mitami i tajemnicą film Disneya "Skarb Narodów: Księga Tajemnic" zabiera Cię w podróż dookoła świata, na przygodę pełną nieoczekiwanych zwrotów akcji w poszukiwaniu, oficjalnie nieistniejącej, Księgi Tajemnic - zbioru największych sekretów gromadzonych przez wieki. Jest tylko jeden szkopuł - by ją zdobyć Ben Gates musi porwać Prezydenta...

Zabić prezydenta 6.4

Thriller polityczny opowiadający historię fikcyjnego zamachu na Georga W. Busha w październiku 2007 roku.

Przygody Buckaroo Banzai 6.2

Doktor Buckaroo Banzai jest wybitnym neurochirurgiem. W wolnych chwilach oddaje się swoim zainteresowaniom: fascynującym przygodom, karierze piosenkarza i kierowcy wyścigowego. Pewnego dnia przygotowuje się do testowania superszybkiego pojazdu, który wynalazł jego wspólnik, profesor Hikita. Podczas testu udaje mu się przekroczyć ósmy wymiar, otwierając tym samym kosmitom drogę na Ziemię. Przybysze z obcej planety jednoczą się ze swoim bezwzględnym przywódcą, lordem Whorfinem. Na Ziemi grozi wybuch III wojny światowej. Banzai staje do walki, by uchronić świat od zagłady.

Vaterland - Tajemnica III Rzeszy 6.8

Film przedstawia fikcyjną historię, w której Niemcy praktycznie wygrały II wojnę światową. Akcja rozpoczyna się w 1964 roku. Jedynym problemem Hitlera jest ciągły konflikt z ZSRR i dlatego pragnie pokoju z USA. Ostatecznym dowodem przyjaźni pomiędzy mocarstwami ma być wizyta amerykańskiego prezydenta w Berlinie. Kilka dni wcześniej oficer SS - Xavier March (Rutger Hauer), rozpoczyna śledztwo w sprawie domniemanego zabójstwa ważnego członka partii. W tym samym czasie do Berlina przybywa amerykańska dziennikarka Charlie Maguire (Miranda Richardson), która chwile po przyjeździe otrzymuje od obcego mężczyzny kopertę z tajemniczym zdjęciem z czasów wojny. Wkrótce okaże się, że obie sprawy łączą się i dotyczą największego sekretu Trzeciej Rzeszy.

Słowa kluczowe