Filmy rodzina wielodzietna

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje rodzina wielodzietna. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Obecność opowiada prawdziwą historię Eda i Lorraine Warrenów (Patrick Wilson, Vera Farmiga), światowej sławy badaczy zjawisk paranormalnych, którzy zostali wezwani przez rodzinę terroryzowaną na odludnej farmie przez mroczną zjawę. Zmuszeni do konfrontacji z potężnym demonem, Warrenowie stają przed najbardziej przerażającym przypadkiem w ich życiu.
Serial opowiada o pięknej, silnej i pewnej siebie komisarz po przejściach, która po 10 latach przerwy wraca do pracy w policji. Chce zawalczyć o siebie i swoją karierę. Jako matka czwórki dzieci musi jednocześnie radzić sobie z problemami wychowawczymi i nową zawodową rzeczywistością. Czy jej ogromna wiedza, inteligencja, doskonała intuicja i wewnętrzna siła pomogą jej się w tym świecie odnaleźć?
Austria, rok 1938. Maria (Julie Andrews) jest kandydatką do nowicjatu w salzburskim klasztorze, o czym marzyła od dzieciństwa. Jednak wszystko wskazuje na to, że nie jest to jej przeznaczeniem. Matka Przełożona (Peggy Wood) podejmuje decyzję w sprawie jej przyszłości. Postanawia wysłać ją na jakiś czas do domu owdowiałego barona Georga von Trappa (Christopher Plummer), oficera marynarki w stanie spoczynku, który poszukuje guwernantki dla siedmiorga swoich dzieci. Maria opuszcza więc klasztor, aby opiekować się dziećmi kapitana i zastanowić się nad swoim powołaniem. Na miejscu odkrywa, że autokratyczny wdowiec dowodzi swoim domem jak okrętem, a dzieci traktuje jak żołnierzy. Wydaje komendy, każe im stawać na baczność, maszerować i reagować na gwizdek. Pozbawione ojcowskiej miłości dzieci, żeby zwrócić na siebie jego uwagę, skutecznie odstraszają kolejne guwernantki. Maria, niezrażona początkowymi trudnościami, znajduje wspólny język z siedmioma łobuziakami ofiarując im swoją miłość i zarażając je muzyczną pasją. Wprowadza do domu von Trappów radość, ciepło i życzliwość, stara się też załagodzić wojskową dyscyplinę. Także między baronem, a Marią rodzi się uczucie. Idyllę zakłóca wkroczenie wojski niemieckich do Austrii....


Frank Lambert jest robotnikiem budowlanym, samotnie wychowującym trójkę dzieci. Pewnego dnia, podczas wakacji, mężczyzna wpada na Carol Foster, kosmetyczkę, samotną matkę także trojga dzieciaków. Po pewnym czasie Frank i Carol planują ślub i wspólne życie.
Krytyk teatralny Larry McKay, jego żona Kay i ich czterech synów, przeprowadzają się z mieszkania na zatłoczonym Manhattanie do starego domu na wsi. Podczas gdy Kay dostosowuje się do roli gospodyni, Larry wciąż korzysta z uroków życia towarzyskiego Nowego Jorku. Kay wkrótce zaczyna podejrzewać Larry'ego o zdradę, zwłaszcza że ten często wspomina flirty i spotkania z gwiazdą Broadwayu - Deborah Vaughn.

Kieł

6,8
Trójka nastolatków pozostaje izolowane od mediów i innych ludzi przez swoich rodziców. Warunkiem opuszczenia rodzinnej posesji jest utrata kła.
Piętnastoletnia Fifi (piękna i utalentowana Céleste Brunnquell) spędza lato w swoim mieście na wschodzie Francji. Dziewczyna pochodzi z wielodzietnej rodziny mieszkającej na jednym z komunalnych osiedli. Pewnego dnia znudzona, przemierzając ulice na swoim rowerze, przypadkiem spotyka koleżankę z dawnych lat, córkę zamożnych rodziców. Bohaterka, słysząc, że ta wyjeżdża na długie wakacje, odruchowo kradnie jej klucze do domu. Fifi wprowadza się do pięknej, tymczasowo pustej willi na weekend i zamierza pożyć przez chwilę tak, jak o tym zawsze marzyła. Pech chce, że następnego dnia w domu zjawia się dwudziestokilkuletni syn rodziny, Stéphane (Quentin Dolmaire), studiujący na co dzień w Paryżu. Chłopak przechodzi drobny egzystencjalny kryzys i szybko zaprzyjaźnia się z Fifi. Niespodziewana para zaczyna spędzać coraz więcej czasu razem, mimo sporej różnicy wieku i faktu, że pochodzą z zupełnie odmiennych światów.
Austria, późne lata 30. XX wieku. Maria po osiągnięciu dorosłości postanawia iść do klasztoru; jest przekonana o swoim powołaniu zakonnym. Po krótkim czasie zostaje jednak odesłana w roli guwernantki do domu Georga von Trappa, gdzie dosyć pokaźna gromadka dzieci gospodarza z początku okazuje jej ogromną niechęć. Dziewczyna powoli przekonuje do siebie nieufnych podopiecznych.
Mary Griffith to zdewociała chrześcijanka, która wychowuje swe dzieci w konserwatywnych naukach Kościoła Prezbiteriańskiego. Jednak, gdy jej syn Bobby zwierza się swojemu starszemu bratu, że może być gejem, życie całej rodziny drastycznie się zmienia, gdy o tym sekrecie dowiaduje się Mary. Kiedy ojciec oraz rodzeństwo Bobby'ego powoli oswajają się z myślą o jego homoseksualizmie, Mary uważa, że Bóg może wyleczyć go z tej "choroby" i przekonuje nastolatka by modlił się coraz mocniej i oddał się działalności kościelnej. Poszukujący matczynej aprobaty chłopak godzi się na wszystko, jednak brak akceptacji jego osoby ze względu na jego orientację seksualną sprawiają, że jest coraz bardziej przygnębiony i wyalienowany. Obwiniając się za bycie "wyrodnym" synem - popełnia samobójstwo. Śmierć syna staje się dla Mary katalizatorem wielu przemian, a nawet kwestionowania własnej wiary...
Po tym jak Broniś przynosi widomość o śmierci Kazimierza, Maryśka wpada w głęboką depresję. Zamknięta w swoim pokoju, jest całkowicie obojętna na to, co dzieje się wokół niej. Wiosną 1945 roku Józia, Wandzia i Janeczka urządzają w stodole w Juryszkach prowizoryczny szpitalik dla rannych polskich partyzantów.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…