Filmy leśniczówka

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje leśniczówka. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

07 zgłoś się 7.1

Serial składający się z kryminalnych dreszczowców. Każdy z epizodów stanowi odrębną całość, a jedynym wspólnym elementem są milicjanci prowadzący śledztwo. Poszczególne opowiadania bazują na oryginalnych materiałach uzyskanych z archiwów Milicji Obywatelskiej.

Wakacje z duchami 7.1

Pełna tajemniczych i zabawnych przygód opowieść o grupie chłopców spędzających wakacje w leśniczówce. Bohaterowie, jak przystało na ich wiek, to chłopcy z fantazją i szaleńczymi pomysłami. Nagłe pojawienie się duchów w starym zamku skłania ich do zbadania tej niecodziennej sprawy.

Dziewczyna i chłopak 7.0

Tosia i Tomek są rodzeństwem. Właśnie przeprowadzili się z rodzicami do Warszawy. Mimo rocznej różnicy w wieku, są do siebie bardzo podobni. Tomek jest wysportowany i kocha pływać. Ma jednak kłopoty w szkole, co kończy się poprawką z historii, czym naraża się ojcu. Zapada decyzja, że Tomek na cały lipciec pojedzie do srogiego wuja - leśniczego, gdzie starszy kuzyn będzie pilnował, aby chłopak porządnie powtórzył cały materiał do poprawki. Tymczasem Tosia ma spędzić miły miesiąc u ciotki. Jednak sprawy przybierają zypełnie inny od zaplanowanego obrót. Pewnego dnia Tomek idzie załatwić honorową sprawę z chłopakiem, który pomylił go z Tosią. W międzyczasie po Tomka przyjeżdża znajomy rodziny, aby wcześniej, niż to było zaplanowane zabrać go do wuja. Tosia chce chronić brata przed gniewem ojca. Umierając niemal ze strachu przebiera się za Tomka i wyrusza do leśniczówki. Tomek nie ma wyboru - po powrocie musi wskoczyć w dziewczęce ciuszki i jechać do cioci...


Dziewczyna i chłopak 7.0

Tosia i Tomek są rodzeństwem. Mimo, że nie są bliźniakami, są do siebie bardzo podobni. Tomek kończy rok szkolny trochę niefortunnie - ma poprawkę z historii. Dlatego zapada postanowienie, że na cały lipiec pojedzie do wuja, do leśniczówki, gdzie kuzyn dopilnuje, aby chłopak przygotował się do poprawki. Tosia tymczesem ma spędzić miło czas u ciotki, w towarzystwie jej córek. Tymczasem w momencie, kiedy Tomek załatwia 'honorową' sprawę z chłopakiem, który pomylił go z Tosią, przyjdża znajomy, by o dzień wcześniej zabrać go do wuja. Tosia ratując brata przed gniewem rodziny, przebiera się za niego i wyrusza do leśniczówki. Tomek musi przebrać się w sukienkę i jako Tosia wyjechać na cały lipiec do cioci.

Brzezina 7.0

W zagubionym w puszczy domu wiedzie samotne życie Bolesław. Śmierć żony całkowicie odmieniła jego egzystencje. Jedynie obecność córeczki Oli i gosposi Maliny sprawi, że nie został kompletnym odludkiem. Przyjechał prosto z Davos. Jest ciężko chory na gruźlicę. Wie, że niebawem umrze. Pragnie jednak do końca cieszyć się pełnią życia. Jego rozpaczliwa fascynacja urodą świata i sztucznie hałaśliwy sposób bycia coraz bardziej drażnią, ale i budzą z duchowego odrętwienia Bolesława.

Weekendy

Zabawka 7.1

Lulu, piosenkarka i tancerka, trafia na wieś do ziemianina Łatoszyńskiego. Ona jest nim zauroczona, on cieszy się, że będzie mógł mieć w kimś oparcie w czasie zbliżającej się starości. Sielankę przerywa przyjazd syna gospodarza Jurka wraz z narzeczoną. Ojciec, bojąc się opinii syna, ukrywa dziewczynę w leśniczówce. Tam znajdzie ją wiejski uwodziciel Kuźma, a także Jerzy...

Słowa kluczowe