Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje eksplozja, most, krew.
Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali
w tych filmach.
Tym razem nowojorski detektyw John McClane (Bruce Willis) musi stawić czoła nowemu wymiarowi terroryzmu - zorganizowanej przestępczości internetowej, która paraliżuje cały kraj w Dzień Niepodległości. Kiedy najbardziej nowoczesne metody nie pomagają i gdy stawką jest życie córki, z charakterystyczną dla siebie gracją i specyficznym poczuciem humoru McClane wkracza do akcji!
Tajemnicze wydarzenie z przeszłości Ziemi może wywołać wojnę tak wielką, że nawet TRANSFORMERSY nie będą w stanie uratować planety. Sam Witwicky (Shia LaBeouf) oraz AUTOBOTY™ muszą walczyć z siłami ciemności, by obronić nasz świat przed pochłaniającym wszystko złem DECEPTIKONÓW™ w filmie akcji, który wyreżyserował Michael Bay, a producentem wykonawczym jest Steven Spielberg.
Church znów zwołuje najbardziej zabójczą ekipę najemników na świecie. Zadanie jest proste jak dziecinna
igraszka: znaleźć, wytropić, zabić! Niestety wkrótce sprawy zaczynają się komplikować, a niezniszczalni po raz pierwszy zaczynają czuć się przyparci do muru. Szczególnie, gdy jeden z nich ginie wciągnięty w pułapkę. "Zemsta" - tego słowa żadnemu z nich nie trzeba powtarzać dwa razy. Uzbrojeni po zęby, wściekli jak nigdy, gotowi na największą zadymę, wyruszają wykończyć wszystkich złych kolesi jacy znaleźli się w scenariuszu. I tylko ktoś, kto nie wie nic o kinie akcji może zapytać: "no i co?". Odpowiedź jest oczywista: "Hasta la vista, Baby!". Jeszcze jakieś wątpliwości? Chuck Norris rozwieje je z półobrotu.
W świecie, w którym małpy są dominującym gatunkiem żyjącym harmonijnie, a ludzie zostali zredukowani do życia w cieniu, pojawia się despotyczny małpi przywódca budujący swoje imperium, a także zagrożenie zniewolenia innych naczelnych poprzez przeinaczanie nauk poprzednika. W międzyczasie młody osobnik, który zwie się Noa, podejmuje wstrząsającą podróż, która sprawi, że zakwestionuje on wszystko, co wiedział o przeszłości i dokona wyborów, które zdefiniują przyszłość dla obydwóch gatunków.
Ronin to starojapońskie określenie byłego samuraja - wojownika do wynajęcia, gotowego zrobić wszystko za pieniądze. Kimś w tym rodzaju, ale współcześnie, jest Sam, były agent CIA. Czasy zimnej wojny należą do przeszłości, dawni wrogowie mogą ze sobą współpracować, teraz liczy się tylko forsa. Sam wraz z grupą podobnych do niego, bezwzględnych najemników z różnych krajów ma porwać zagadkową walizkę konwojowaną pod silną eskortą.
Dzika komedia, w której sześciu na co dzień spokojnym ludziom nagle puszczą nerwy. Większość z nas żyje w stresie i napięciu. Tylko niektórzy wybuchają. Niedoceniany muzyk, biznesmen, panna młoda, znany milioner, kelnerka oraz specjalista od materiałów wybuchowych powiedzą „dość!” i pokażą wszystkim swoje dzikie oblicze. W świecie, w którym liczy się tylko wydajność i sukces, przechytrzą system i będą walczyć o siebie, nawet jeśli będzie to wymagało przekroczenia cienkiej granicy między normalnością a szaleństwem.
Ziemia w krótkim czasie, od pojawienia się pierwszych zombie, zostaje niemal cała przez nie opanowana. Ocaleli ludzie żyją w odseparowanej wyspie, bronionej przez wodę, ogrodzenia pod napięciem i dobrze wyszkolonych żołnierzy. Poza mury wyjeżdżają jedynie ciężko uzbrojone oddziały zbieraczy. Zaopatrują oni ludzi we wszystkie niezbędne artykuły. Bezmyślne zombie nie są więc dużym zagrożeniem dla ocalałych ludzi. Sielanka ocalałych mieszkańców nie trwa jednak wiecznie. Po wizycie konwoju z miasta w małym miasteczku, kreatury ocalałe z napaści zaczynają współpracować i korzystać z różnych narzędzi. Zbierając się w coraz większy tłum ruszają w kierunku miasta szukać zemsty.