Filmy zdrada, seks, palenie papierosa, seks oralny

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje zdrada, seks, palenie papierosa, seks oralny. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Harry Madox (Don Johnson) przyjeżdża do małego miasteczka w Teksasie, gdzie dostaje pracę sprzedawcy samochodów. Na miejscu wplątuje się w sprawę napadu na bank poznając przy okazji dwie piękne kobiety.
W trakcie podróży statkiem po Morzu Śródziemnym sparaliżowany Amerykanin na wózku Oskar, i jego młoda, francuska żona Mimi, poznają parę Anglików: Fionę i Nigela, znudzonych sobą po siedmiu latach małżeństwa, ale nazbyt skrępowanych gorsetem konwenansów, by na chwilę dać się ponieść tłumionym namiętnościom. Przez kilka kolejnych wieczorów Oskar opowiada Nigelowi, z ekshibicjonistyczną wręcz szczerością, dzieje swojego związku z Mimi. Początkowo zgorszony, potem coraz bardziej zaintrygowany Anglik, nie potrafi sobie odmówić kolejnych wizyt w kajucie Oskara, ulegając zarazem coraz większej fascynacji jego ponętną żoną.
Charlie (John Cusack) i Vic (Billy Bob Thornton) w Święta Bożego Narodzenia, dopuszczają się wielkiej kradzieży, a mianowicie pozbawili oni dwóch milionów dolarów jednego z największych gangsterów w Kansas. Podczas ucieczki do innego stanu ich plan ulega komplikacji. W pościg za złodziejami rusza mafia.


Akcja filmu rozgrywa się w dzielnicy Nowego Jorku, Brooklynie - miejscu, gdzie policja toczy walkę z licznymi gangami. Eddie (Richard Gere) kończy właśnie służbę w policji. Przez ostatni tydzień swojej kariery musi zaopiekować się młodym adeptem policji. Tango (Don Cheadle) działa pod przykrywką w gangu narkotykowym. Pragnie już przestać pracować jako tajniak. Natomiast Sal (Ethan Hawke) zaczyna kraść brudne pieniądze pochodzące ze sprzedaży narkotyków, bo musi zaopiekować się swoją rodziną. Każdy z nich stanie przed wyborem, które prawo jest dla nich w życiu najważniejsze.
Historia założenia jednego z najpopularniejszych serwisów społecznościowych. Student Harvardu, Mark Zuckerberg zakłada w 2004 roku stronę thefacebook.com, która staje się szybko fenomenem.
Laura Ash jest uwodzicielką, zabójczą pięknością: "femme fatale" w pełnym tego słowa znaczeniu. Siedem lat po nieudanej kradzieży brylantów podczas festiwalu w Cannes, ze zmienioną tożsamością powraca do Francji. Fotograf Nicolas odkrywa jej mroczną przeszłość. Czy jego zainteresowanie tą kobietą okaże się fatalne?
Członkini Parlamentu, Laine Hanson (Joan Allen) wyrastała w „seraju” i renoma osiągnięta w ciągu 20 lat błyskotliwej kariery i solidnego doświadczenia miała wartość fotela senatorskiego. Prezydent Demokratów, Jackie Evans (Jeff Bridges) myśli, że Laine ma wszystkie cechy, aby zostać pierwszą kobietą vice-prezydent w USA; i postanawia jej w tym pomóc. Główny przeciwnik Evansa, senator Shelly Runyon (Gary Oldman) bez zwłoki staje w szranki o fotel vice-prezydenta. Przede wszystkim, aby zdyskredytować Laine i przeszkodzić w jej (zaprzysiężeniu) przez Kongres, przeszukuje przeszłość Kandydatki i wyciąga na światło dzienne jej wybryki młodości, nadające się do złamania jej kariery. Odizolowana od świata w swoim obozie w konfrontacji z uprzedzeniami starej gwardii, ambicjami młodych wilków i skrytymi marzeniami? wielu z deklarowanych „zwolenników” Laine musi bić się na wszystkich polach, aby obronić swe prywatne życie i swoją przyszłość polityczną.
Sandy (Art Garfunkel) i Jonathan (Jack Nicholson) to kumple z college'u. Jonathan świetnie radzi sobie z kobietami, zaś Sandy jest chorobliwie nieśmiały. Więc Jonathan postanawia wprowadzić kolegę w arkana sztuki uwodzenia. Namawia go do eksperymentowania z kobietami. Sandy nieświadomie zakochuje się w dziewczynie Jonathana, która niespodziewanie zaczyna okazywać mu sympatię. Jonathan nie może się z tym pogodzić. Drogi przyjaciół rozchodzą się, by po kilku latach skrzyżować się ponownie.
Film, nagrodzony Oscarem przez Amerykańska Akademię, który powstał w oparciu o słynną powieść Güntera Grassa pod tym samym tytułem, portretuje mieszkańców Gdańska – Polaków, Niemców i Kaszubów – na tle historycznych wydarzeń pomiędzy rokiem 1924 i końcem II wojny światowej. Bacznym obserwatorem owych zdarzeń jest Oskar Matzerath, nad wiek rozwinięty chłopiec, którego świat dorosłych napawa sceptycyzmem i niechęcią. Nie chcąc stać się jego częścią, w dniu trzecich urodzin postanawia, że nie będzie dalej rosnąć. Z okazji urodzin rodzice kupują mu blaszany bębenek, który odtąd będzie jego nieodłącznym towarzyszem. Głośnym bębnieniem i przenikliwym wrzaskiem chłopiec potrafi kruszyć szkło, tym samym protestując przeciwko braku zainteresowania i kłamstwom dorosłych.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…