Filmy tłumaczenie, relacja ojciec-córka

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje tłumaczenie, relacja ojciec-córka. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Nastolatka z pomocą przyjaciół walczy z wampirami, demonami i innymi piekielnymi stworzeniami.
Roy Walker jest aktorem, który próbował popełnić samobójstwo, skacząc na konia z mostu. Trafia do szpitala, w którym poznaje małą dziewczynkę imieniem Alexandria. Bardzo szybko znajdują wspólny język i Roy zaczyna opowiadać jej epicką historię o przygodach pięciu bandytów, którzy chcą się zemścić na generale Odiousie. Oboje zaczynają zatracać się w świecie marzeń.

Hotel 52

5,9
Autorski serial Polsatu, którego akcja rozgrywa się współcześnie w luksusowym, warszawskim hotelu. Codzienne perypetie osobiste i zawodowe pracowników i gości są pretekstem, aby pokazać życie hotelu od zaplecza. Główną bohaterką jest studentka malarstwa Natalia Lipska (Laura Samojłowicz), która z dnia na dzień zostaje właścicielką tytułowego hotelu. Jego menedżerką jest wieloletnia kochanka ojca Natalii - Iwona (Magdalena Cielecka). Miedzy obiema paniami dochodzi do licznych spięć – różnią się bowiem charakterami, a w przeszłości nigdy nie były sobie bliskie. Teraz muszą grać w jednej drużynie, co nie jest dla nich łatwe.


Melodramat Johna Maddena to ekranizacja powieści Louisa de Bernieresa "Mandolina kapitana Corellego". Rok 1940. Greckie Wyspy Jońskie trafiły pod okupację włoską. W miasteczku Agrostoli stacjonuje ze swymi żołnierzami kapitan Antonio Corelli (Nicholas Cage) - dowcipny meloman. Ze swych podwładnych stworzył zespół śpiewaczy La Scala. Za ich sprawą okupacja przypomina letnie wakacje. Nić sympatii, a potem miłość połączyła Correllego z Pelagią (Penélope Cruz), córką miejscowego lekarza. Sielanka się kończy wraz z upadkiem Mussoliniego i wkroczeniem Niemców...
Prawdziwa historia rodu Borgiów jest europejską wersją losów słynnej hiszpańskiej rodziny, która dała światu dwóch papieży i świętego, będąc jednocześnie utożsamianą z najbardziej ponurym rozdziałem w historii Kościoła katolickiego.

Babel

7,5
To trzeci film trylogii (pozostałe to Amores perros i 21 gramów). Na jego fabułę znowu złoży się kilka przemieszanych ze sobą historii, które będę zespolone przez wypadek. Całość rozgrywać będzie się w różnych krajach i różnych językach.

Wallander

7,1
W prowincjonalnym szwedzkim miasteczku w porzuconym na poboczu aucie zostaje znaleziony 2-letni chłopczyk. Jego 14-letnia siostra popełniła samobójstwo. Śledztwo w zastępstwie komisarza Kurta Wallandera (Krister Henriksson) prowadzi jego córka Linda (Johanna Sällström). Wkrótce do szpitala trafiają kolejne dziewczęta, które próbowały odebrać sobie życie. Okazuje się, że były wykorzystywane seksualnie.
Pan Tomasz, z wykształcenia historyk, z zamiłowania detektyw, postanawia zgłębić zawiłe dzieje i odnależć skarb templariuszy. Z grupą młodych przyjaciół, dziwacznym pojazdem jedzie na spotkanie z przygodą, nie przypuszczając, że on i jego towarzysze staną się uczestnikami sensacyjnych wydarzeń. Serial zawiera następujące odcinki: Po przygodę, Fałszywy brodacz, Tajemnica Bahometa, Podziemny labirynt, Skarb tamplariuszy.
Druga połowa XIII wieku. Na półwyspie Iberyjskim trwają walki pomiędzy królestwami chrześcijańskimi i muzułmańskimi. Chrześcijański rycerz Rodrigo powraca z wojny do domu. Po przyjeździe dowiaduje się, że jego zamek został zdobyty przez muzułmanów, a jego najstarszy syn został zamordowany przez wojowników Abu Bakra. Rodrigo poprzysięga zemstę.
Jest rok 1000 naszej ery. Na dalekiej północy Skandynawii barbarzyńskie plemię pustoszy spokojne osady, mordując ich mieszkańców. Wśród ofiar jest rodzina nastoletniego Aigina, któremu cudem udaje się uniknąć losu rodziców i siostry. Młody wojownik poprzysięga zemstę. Wyrusza samotnie tropem barbarzyńców. Wkrótce zostaje przez nich pojmany i zmuszony do wskazania kryjówki swoich współplemieńców. Aigin zgadza się, ale to tylko pretekst, by wcielić w życie plan zemsty.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…