Filmy Andora

Przedstawiamy listę najlepszych i najpopularniejszych filmów z kraju Andora. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Głupia miłość 1.0

Kryzys, jaki przechodzi bohater filmu, Pere-Lluc, pchnął go do popełnienia w restauracji czynu niedojrzałego i ekshibicjonistycznego. W tym też momencie poznamy jego dwóch przyjaciół, Alexa i Jordiny. Zwłaszcza tę ostatnią, która ratując go z opresji zdradza charakter łączącego ich związku. Po kilku dniach Pere-Lluc dowiaduje się o śmierci w Argentynie swojego przyjaciela Nicco. Idzie na kielicha, żeby się pocieszyć po tej stracie. Kiedy wraca pijany do domu, wpada na drabinę, na której dziewczyna zawiesza banner na latarni. Upada na chodnik i w tym stanie wpół zamroczenia zaczyna się jego fascynacja nieznajomą.

La perversa caricia de Satán

W starym zamczysku Profesor Gruber przeprowadza badania dotyczące okultyzmu. W czasie eksperymentów przez przypadek ożywia martwe ciało. Teraz demoniczny zombie za główny cel postawia uśmiercić grupę ludzi, która tej samej nocy zatrzymała się w zamku.


Słowa kluczowe