Filmy bukiet

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje bukiet. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Stan gry

7,1
Russell Crowe wciela się w rolę Cala McAffreya, doświadczonego reportera z Waszyngtonu, którego nieustępliwość prowadzi do rozwiązania tajemnicy morderstwa i spisku w sferach politycznych. Ambitny kongresmen Stephen Collins (Ben Affleck) jest przyszłością swojej partii politycznej: przewodniczącym komitetu nadzorującego wydatki na obronę. W tej wschodzącej gwieździe pokładane są wielkie nadzieje – ma zostać czołową osobistością w kraju - do dnia, kiedy jego piękna asystentka ginie tragicznie, a skrywane tajemnice wychodzą na światło dzienne. Pracując dla swojego wydawcy, twardej jak stal Cameron Lynne (Helen Mirren), która zleciła mu zbadanie sprawy, McAffrey ma wątpliwe szczęście bycia jednocześnie starym przyjacielem Collinsa. Kiedy wspólnie z nową w zawodzie partnerką Dellą Frye (Rachel McAdams) usiłują poznać tożsamość zabójcy, McAffrey natyka się na procedurę tuszowania faktów, które mogłyby wstrząsnąć strukturami władzy. W mieście politycznych doradców i bogatych polityków, odkrywa jedyną prawdę: Kiedy stawką są miliardy, nie ma osoby, której uczciwość byłaby poza podejrzeniem.
Odliczając dni do wesela i ślubu, Alice i François postanawiają zorganizować wielkie spotkanie swoich, pochodzących z bardzo różnych środowisk rodzin. A przy okazji – namawiają rodziców i przyszłych teściów na wspólne testy DNA. Ich rezultat wprawi wszystkich w osłupienie. Bo czy może być coś gorszego dla konserwatywnego burżuja, niż dowiedzieć się, że nie jest w 100% Francuzem? Albo dla dumnego sprzedawcy samochodów znad Sekwany, że ma on podejrzanie niemieckie korzenie? A to dopiero początek rodzinno-genetycznych kłopotów.

Carrie

7,1
Carrie White jest zamkniętą w sobie, nieśmiałą i prześladowaną zarówno przez rówieśników jak i matkę nastolatką. Pewnego dnia odkrywa w sobie zdolności telekinetyczne. Mając dużo czasu dziewczyna z dnia na dzień, rozwija je w sobie. Kilka dni przed balem maturalnym Carie, ku zaskoczeniu wszystkich, zostaje zaproszona przez Tommyego Rossa szkolnego podrywacza. Dziewczyna znajduje siłę, by po raz pierwszy przeciwstawić się matce. Jednak zaproszenie okazuje się tylko, częścią okrutnego żartu. I wtedy rozpoczyna się piekło. Carrie wpada w furię i przy pomocy swoich telekinetycznych zdolności, postanawia zniszczyć wszystkich i wszystko.


Omen

5,7
Remake filmu Omen z 1976 roku. Film opowiada historię rodziny państwa Thorn, której dziecko umiera przy porodzie. W trosce o żonę, nieświadomą śmierci noworodka, mąż Robert adoptuje chłopca Damiena. Rodzice nie zdają sobie sprawy, że ich syn jest antychrystem…
Dev (Shakrukh Khan) i Rhea (Preity Zinta) są na pozór szczęśliwym małżeństwem. Jednak po wypadku Dev staje się zgorzkniałym mężczyzną, zamkniętym w sobie i wyładowującym swoje frustracje na synu. Pewnego dnia w skutek incydentu spotyka ponownie Mayę (Rani Mukherjee) i poznaje jej męża, Rishiego (Abhishek Bachchan). Dev i Maya zaczynają się ze sobą przyjaźnić, aż w końcu zakochują się w sobie.

Gia

7,4
Nowy Jork, późne lata 70. Jedna dziewczyna żyje na całego. Seks, pieniądze, szyk, sława... to wszystko jest w jej zasięgu. Pewnie porusza się po parkiecie, dumnie kroczy po wybiegu, patrzy na Ciebie z okładek magazynów. Jest boginią. Jest gwiazdą. Nazywa się Gia. Zbyt piękna by umrzeć. Zbyt dzika by żyć. Film oparty na tragicznym życiu pierwszej amerykańskiej supermodelki.
Działający bez ładu i składu porucznik Drebin ściga gospodarczego bossa, który usiłuje przekonać prezydenta USA, żeby popierał rozwój techniki atomowej jako źródła energii. Oczywiście nie może zabraknąć przy tym mnóstwa różnych śmiesznych wpadek i pomyłek.
Rodzice May zginęli przed laty z rąk kubańskiej mafii. Opętana żądzą zemsty dziewczyna spotyka znanego specjalistę od materiałów wybuchowych. Mężczyzna ulega czarowi May i zanim zdąży się zorientować zostaje uwikłany w jej szalone obsesje związane z wyrównaniem rachunków z Kubańczykami.
Heck i Rachel wkraczają na wspólną, małżeńska drogę. Jednak już przed ołtarzem, Rachel zauroczy się kimś innym, co wzbudzi w niej wątpliwości, czy aby na pewno Heck jest tym jedynym, którego szukała w życiu.
Zia po udanej próbie samobójstwa, przenosi się do pośmiertnego świata, który przypomina ten sprzed śmierci z jedną różnicą - jest tu o wiele gorzej. Zia nie może zapomnieć o swojej wielkiej miłości, przez którą się zabił. Próbuje odnaleźć się w tym odmiennym świecie, poznaje rosyjskiego muzyka Eugene'a, z którym spędza bardzo dużo czasu, aż do momentu, gdy dowiaduje się iż jego miłość również znalazła się w tym świecie. Wtedy obaj wyruszają w podróż by odnaleźć dziewczynę. Na swej drodze spotykają wiele ciekawych osób, między innymi autostopowiczkę Mikal oraz anioła o imieniu Kneller, który prowadzi ich przez tą dziwną krainę. Przepełniony niespodziankami, komicznymi zawirowaniami akcji oraz absurdalnym humorem TAMTEN ŚWIAT SAMOBÓJCÓW ukazuje jak cenne i zaskakujące potrafi być życie i miłość.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…