Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje nagość, włoch.
Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali
w tych filmach.
Szeregowy, nowojorski policjant James „Popeye” Doyle zajmuje się sprawami związanymi z narkobiznesem. Razem ze swoim partnerem wpada na trop dużej próby przemytu. Rozpoczyna rozpracowywanie szajki. W tym śledztwie jest osamotniony, ponieważ jego zwierzchnicy i koledzy po fachu, nie podzielają jego zapału.
Film ukazuje zabawne różnice pomiędzy "Jankesami", czyli Wandą (Jamie Lee Curtis) i jej kochankiem Otto (Kevin Kline) oraz typowymi "Angolami": adwokatem Archie Leachem (John Cleese) i Kenem (Michael Palin), złodziejem i wielbicielem zwierząt w jednej osobie. Tę zwariowaną czwórkę niespodziewanie połączy chęć zdobycia bezcennych diamentów... a podzieli pragnienie przejęcia łupu.
Groźny przestępca, Frank White (Christopher Walken), po długoletnim pobycie w więzieniu postanawia odzyskać wpływy. Buńczucznie zapowiada przejęcie kontroli nad całym handlem narkotykami w Nowym Jorku, grożąc usunięciem każdego, kto stanie mu na drodze. Wraz ze swym murzyńskim gangiem stopniowo eliminuje kolejnych przeciwników zręcznie wymykając się policji. Wspomagając finansowo podupadający szpital dziecięcy zjednuje sobie przychylność biedniejszej części społeczeństwa, a lokalna prasa bulwarowa kreuje go wręcz na bohatera. Na drodze do zdobycia pełni władzy staje jednak równie nieustępliwy detektyw Bishop.
Film jest podzielony na trzy nowelki, które są ze sobą połączone osobą Elvisa Presleya. W pierwszej, dwójka japońskich turystów przyjeżdża do Memphis, aby zobaczyć dom Króla i wytwórnie, w której wydawał płyty. W drugiej dwie kobiety spotykają się w jednym pokoju hotelowym. Pierwsza musi przewieźć trumne ze swoim mężem do Rzymu, a druga właśnie ucieka od swojego chłopaka. W ostatniej, trzech przyjaciół po zabiciu sprzedawcy w sklepie monopolowym, ucieka do hotelu brata jednego z nich.
Film opowiada historię czwórki czarnoskórych żołnierzy, którym udaje się przeżyć przekraczanie rzeki Serchio w Toscanii i docierają do małej, górskiej wioski Colognora. Tam, czekając na wsparcie swoich oddziałów, opiekują się małym chłopcem, którego zabrali po drodze i pomagają mieszkańcom miasteczka. Sami na obcym terenie czują się opuszczeni i osaczeni, ponieważ wiedzą, że Niemcy mogą nadejść w każdej chwili.
Józef (Polívka) oraz jego żona, Maria (Šišková), wiodą swój żywot pod reżimem Nazistów, podczas gdy ich żydowski sąsiad (Kassai) pojawia się w mieście po ucieczce z obozu. Para niechętnie zgadza się ukrywać młodego człowieka w małym ciasnym pokoju, niewygodna umowa pomiędzy nimi trwa przez kilka lat, cała trójka uczy się żyć w codziennym strachu przed odkryciem i skazaniem.
Akcja filmu rozgrywa się na początku II wojny światowej na jednej z greckich wysp. Dowódca włoskich okupantów, Kapitan Corelli zakochuje się w pięknej Greczynce Pelagii. Problem w tym, że Pelagia ma narzeczonego, który jest na dodatek komunistą i partyzantem.
[opis dystrybutora]
Mike Waters (River Phoenix) cierpi na narkolepsję, co utrudnia mu życie. Nie ma pieniędzy, domu, ani środków do życia, dlatego też aby przetrwać trudni się prostytucją. W wieku dziecięcym był wychowywany przez matkę, która pewnego dnia po prostu zniknęła. Od tamtego momentu pragnie ją odnaleźć. Wraz ze swoim przyjacielem Scottem Favorem (Keanu Reeves) wyruszają w podróż, która kończy się we Włoszech. Tam Scott zakochuje się w ubogiej, pięknej dziewczynie.