Filmy wyprawa, obcy

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje wyprawa, obcy. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

E.T.

7,5
Elliot mieszka wraz z matką i rodzeństwem. Któregoś dnia chłopiec spotyka niedaleko swojego domu kosmitę. Próbuje mu pomóc w powrocie na jego planetę.
Ellen Ripley zostaje odnaleziona po pięćdziesięciu siedmiu latach dryfowania w kosmosie. Wkrótce wraz z oddziałem marines wyrusza na planetę, z którą została zerwana łączność.

Dziwny świat

5,4
5,0
Podróż w głąb zupełnie niesamowitego świata zamieszkanego przez najdziwniejsze stwory. Czy skłócony klan Klanów, rodzina odkrywców i poszukiwaczy przygód, zdoła się dogadać i wypełnić najważniejszą misję swojego życia?


Paul

6,4
Miłośnicy komiksów, Clive oraz Graeme, wybierają się na festiwal Comic-Con. Podczas podróży spotykają kosmitę Paula, któremu postanawiają pomóc dostać się na ojczystą planetę.
Serial będący kontynuacją filmu Gwiezdne wrota, gdzie kolejne odcinki ilustrują wyprawy do innych światów przy wykorzystaniu wrót, nadzorowanych przez wojskowych. W tym serialu wrota działają w obie strony i również mogą przez nie przebywać przybysze z innych wymiarów i to zarówno dobrzy, jak i siejący zagładę. Wyprawy są dowodzone przez pułkownika O’Neila (R.D.Anderson).
Załoga statku kosmicznego wyrusza na misję ratunkową na największy księżyc Saturna. Na miejscu dochodzi do ataku tajemniczej istoty.
Spojrzenie w przyszłość ludzkości. Ludzie rozpoczęli ekspansję kosmosu. Zakładają nowe bazy i organizują dalsze wyprawy w celu poznania coraz odleglejszych zakątków przestrzeni i odkrycia nowych cywilizacji.
Na trasie transsyberyjskiej kolei pasażerowie jednego z pociągów przeżywają prawdziwy horror. Przerażający prehistoryczny potwór zatrzymuje cały skład, terroryzuje wszystkich pasażerów i paraliżuje ruch.
Na Ziemi, w jednej z prehistorycznych epok, dochodzi do katastrofy dwóch statków kosmicznych, których załogami są inteligentne maszyny toczące ze sobą wojnę. Przybrawszy formy okolicznych zwierząt roboty, należące do dwóch frakcji kontynuują wzajemne zmagania.
Ze stacji kosmicznej krążącej na ziemskiej orbicie zostaje wysłana misja mająca na celu zniszczenie zbliżającej się do naszej planety asteroidy. Cała akcja kończy się sukcesem, ale powracający astronauci przynoszą ze sobą dziwną, zieloną substancję. Bardzo szybko mutuje ona w wielkie, zielone potwory z jednym okiem. Monstra karmiąc się energią elektryczną szybko opanowują stację, a garstka ocalałych próbuje z niej uciec.

Słowa kluczowe