Filmy pies, krowa

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje pies, krowa. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Chłopcy oglądają w telewizji western. To inspiruje Bolka i Lolka do zabawy w Dziki Zachód i kowbojów.


Samotna staruszka w surowym klimacie syberyjskim nad jeziorem Bajkał. Nie jest ofiarą zsyłki; ten styl życia to świadomy wybór i nie zamieniłaby go na inny...Jak wygląda codzienne życie rosyjskiej Superwoman?

Czarnobyl

8,4
9,2
28 kwietnia 1986 rok. W elektrowni atomowej w Czarnobylu ma miejsce awaria w wyniku której dochodzi do eksplozji.
Kobieta zniknęła. Dzień po burzy śnieżnej jej samochód znajduje się na drodze, która wspina się na płaskowyż, gdzie znajdują się farmy małej wioski. Żandarmi nie mają śladu, pięć osób jest powiązanych z tym zniknięciem. Każdy ma swój sekret, ale nikt nie wątpi, że ta historia zaczęła się daleko od tej góry porwanej przez zimowe wiatry, na innym kontynencie, gdzie pali się słońce i gdzie bieda nie przeszkadza w chęci dyktowania swojego prawa.

Garfield

6,3
6,0
Garfield jest najbardziej znanym kotem na świecie. Jest leniuchem, który uwielbia lasagne i nie cierpi poniedziałków. Po nieoczekiwanym spotkaniu ze swoim dawno zaginionym ojcem - niechlujnym ulicznym kotem Vicem - Garfield i jego psi przyjaciel Odie zmuszeni są porzucić swoje doskonałe leniwe życie i dołączyć do Vica w zabawnym napadzie.
Niegodziwy Alameda Slim planuje przejęcie farmy „Skrawek nieba” prowadzonej przez Pearl. Trzy waleczne krowy, koń karateka o imieniu Buck i cała barwna menażeria łączą swe wysiłki, by zapobiec nieszczęściu i uratować swój dom. Emocje sięgają szczytu, gdy niezwykli sojusznicy ryzykują wszystko, co jest im najdroższe w konfrontacji z bandą zbirów.

Bezprawie

6,9
Dziki Zachód, lata 80. XIX wieku. Czterej poganiacze bydła: Charley Waite (Kevin Costner), Button (Diego Luna), Mose Harrison (Abraham Benrubi) i Boss Spearman (Robert Duvall), trafiają do miasteczka Harmonville. Rządzi nim bezwzględny ranczer Denton Baxter (Michael Gambon), który terroryzuje okolicznych farmerów. Na swoje usługi ma bandę rewolwerowców oraz skorumpowanego szeryfa Poole'a (James Russo). Każdy, kto się mu sprzeciwi, traci życie. Między przybyszami a ludźmi Baxtera szybko dochodzi do konfliktu. Mose ginie, a Button zostaje ciężko ranny. Charley i Spearman postanawiają zostać w mieście, aby rozprawić się z Baxterem. Sekundują im mieszkańcy miasteczka, którzy mają dość rządów chciwego tyrana. Tymczasem Waite zakochuje się w Sue Barlow (Annette Bening), siostrze miejscowego lekarza. Kowboje biorą ją za żonę doktora, więc Charley nawet nie śmie o niej marzyć.
Damien porzuca karierę i w ślad za bratem Teddym wstępuje do partyzantki IRA. Nie jest to dla niego łatwy wybór. Jest lekarzem, a będzie musiał zabijać ludzi... Teddy jest urodzonym przywódcą. Władza, którą mu powierzono utwierdza go w słuszności przekonań i dokonanych wyborów. Za wszelką cenę będzie jej bronił. Ken Loach pokazuje historię dwóch braci, którzy w imię wielkich idei i walki o niepodległość i sprawiedliwość zostają zmuszeni, żeby stanąć przeciwko sobie.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…