Filmy eksplozja ciała

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje eksplozja ciała. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Avengers

7,4
8,3
Nick Fury jest szefem międzynarodowej agencji S.H.I.E.L.D, która czuwa nad światowym bezpieczeństwem. W obliczu globalnego zagrożenia staje przed zadaniem stworzenia drużyny, która podoła najbardziej nieprawdopodobnym wyzwaniom. Do swojego zespołu rekrutuje ludzi z niezwykłymi zdolnościami. Znajdą się w nim słynne postaci z uniwersum Marvela - Iron Man, Hulk, Thor, Kapitan Ameryka, Sokole Oko i Czarna Wdowa. Porozumienie w drużynie złożonej z takich indywidualności, nie będzie łatwe do osiągnięcia. Fury wie jednak, że tylko działając wspólnie, mogą ocalić świat przed zniszczeniem.

Strzelec

7,6
Zawodowy snajper, żyjący na dobrowolnej banicji, na pustyni Arkansas, gdzie udał się po tym jak przyczynił się do śmierci niewinnego człowieka, wraca do zawodu, by pomóc byłym partnerom próbującym unicestwić zamach stanu. Zmuszony do ucieczki, gdy zostaje oszukany i obciążony odpowiedzialnością za zabójstwo prezydenta, do którego starał się nie dopuścić, jednocześnie stara się odkryć prawdziwego sprawcę i powody zdrady.
Trucizna w żyłach, zemsta w sercu. Chev zabójca na zlecenie, pracuje dla mafii na zachodnim wybrzeżu USA. Ma zamiar rzucić tę robotę i rozpocząć nowe życie u boku swej dziewczyny Eve. Pewnego ranka przy jego łóżku dzwoni telefon. Głos po drugiej stronie informuje go, że został zainfekowany substancją zwaną koktajlem z Pekinu, którą wstrzyknięto mu w czasie snu. Pozostała mu tylko godzina życia. Żeby nie umrzeć musi utrzymać w organizmie odpowiedni poziom adrenaliny.


Mroczny Rycerz

8,2
9,3
W Gotham City zjawia się Joker, którzy zagraża bezpieczeństwu jego mieszkańców. Batman próbuje powstrzymać jego działania.

Ja, robot

7,4
Futurystyczna wizja świata, w którym inteligentne roboty stanowią zagrożenie dla ludzkości.
Rok 1936. Znany archeolog Indiana Jones właśnie wrócił z nieudanej wyprawy, w której ubiegł go jego rywal Rene Belloq. Zamiast jednak nudnej pracy na uniwersytecie Indiana dostaje tajne zadanie od służb specjalnych. Według amerykańskiego wywiadu naziści znaleźli w Egipcie starożytne miasto Tunis, które jest potencjalnym miejscem spoczynku Arki Przymierza. Nie chcąc by naziści przechwycili cenny artefakt, wojsko wysyła tam Johnsa. Po drodze Indy spotyka swoją dawną sympatię Marion, która jest w posiadaniu wskazówki, umożliwiającej odszukanie Arki. Oboje udają się do Kairu ale naziści i Bellom już na nich czekają.
Młody chłopiec dowiaduje się, że jest nie z tej ziemi i posiada nadprzyrodzone moce. Jako młody mężczyzna podróżuje, aby dowiedzieć się, skąd pochodzi i jaka jest jego misja. Ukryty w nim bohater musi się ujawnić, jeśli ma ocalić świat przed zagładą i stać się symbolem nadziei całej ludzkości.
Komedia o najlepszym londyńskim policjancie Nicholasie Angelu. Jest to glina z krwi i kości, który okazuje się zbyt dobry w tym, co robi. Tak szybko pnie się po szczeblach policyjnej kariery, że przełożeni postanawiają się go pozbyć i przenoszą go na prowincję, do małego miasteczka – Sandford. Na pierwszy rzut oka miejsce to w ogóle nie pasuje do takiego służbisty, jakim jest Nicholas. Z biegiem czasu okazuje się jednak, że Angel będzie miał tam niejedną kryminalną zagadkę do rozwikłania, a pomagać mu w tym będzie niezdarny partner, zafascynowany gangsterskimi filmami – Danny Butterman.
Sam Flynn to 27-letni maniak technologii, który poszukuje zaginionego ojca. W końcu trafia do świata dzikich programów i zabójczych gier, gdzie jego ojciec żył przez 25 lat. Ojciec z synem odbywają podróż, przez niesamowitą, wirtualną krainą, który będzie nie tylko trudna, ale i śmiertelnie niebezpieczna.
USA, rok 1967. Ciężarna kobieta umiera w wyniku ugryzienia niezidentyfikowanej istoty. Przed śmiercią rodzi syna, który wyrasta na nieśmiertelnego, obdarzonego nadludzką siłą pół-wampira, pół-człowieka. Blade ma dwa cele – chronić ludzi, z którymi się identyfikuje, przed spragnionymi ich krwi wampirami oraz dokonać osobistej zemsty na mordercach matki. Jego nauczycielem i sprzymierzeńcem zostaje Whistler (Kris Kristofferson). Razem staną do walki z krwawym i bezlitosnym przywódcą wampirów Deaconem Frostem (Stephen Dorff).

Słowa kluczowe