Filmy wróg, zemsta

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje wróg, zemsta. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Siedmiu ludzi, statek kosmiczny i czający się gdzieś w jego odmętach potwór rodem z najgorszych koszmarów.

Wiking

6,6
8,2
"Wiking" opowie o księciu Wikingów, który szuka zemsty po tym jak jego ojciec został zamordowany.

Predator: Prey

6,2
6,2
Kosmiczny najeźdźca Predator udaje się na polowanie. Przybywa na Ziemię w 1719 roku na teren narodu Komanczów. Uzdolniona wojowniczka Naru musi stanąć do walki z trudnym przeciwnikiem, aby ochronić swoje plemię.


Czarny Adam

5,7
6,1
Prawie 5000 lat po otrzymaniu olbrzymich mocy starożytnych bogów - i prawie równoczesnym uwięzieniu - Black Adam (Dwayne Johnson) zostaje uwolniony z ziemskiego grobowca. Teraz jest gotów wymierzyć współczesnemu światu osobliwie pojmowaną sprawiedliwość.

Rambo II

7,1
John Rambo (Sylvester Stallone) to były komandos w „ zielonych beretach” walczący w Wietnamie. Po powrocie do kraju wplątuje się w awanturę z policją i trafia do więzienia. Wyciąga go stamtąd dawny dowódca, by powierzyć mu specjalną misję. Ma odnaleźć Amerykańskich jeńców wojennych uwięzionych w Wietnamie. Jeśli dobrze wypełni zadanie, kara którą otrzymał zostanie mu darowana.

Zabójcy

6,9
Robert Rath (Sylvester Stallone) jest profesjonalnym płatnym mordercą, który planuje wycofać się z zawodu, przyjmuje jednak ostatnie zlecenie, w którym ma zlikwidować Alana Brancha (Steve Kahan), człowieka handlującego skradzionym oprogramowaniem komputerowym, jednak ktoś go ubiega, przechwytując kontrakt drogą elektroniczną. Tym kimś okazuje się jego rywal Miguel Bain (Antonio Banderas), niebezpieczny i bezwzględny zbir. Alan Branch miał współpracownicę Electrę_(Julianne Moore), która obecnie znajduje się w posiadaniu wszelkich informatycznych danych, będących przedmiotem przetargu międzynarodowego, i teraz ona jest celem, do którego zmierzają zabójcy. Robertowi pierwszemu udaje się dopaść Electrę i przejąć dyskietkę z danymi, która od tego momentu posłuży jako tarcza ochronna – i dla niego samego, i dla dziewczyny – przed nieznającym litości Miguelem.

GoldenEye

7,2
Bond ma nowego, śmiertelnego wroga, z którym musi się zmierzyć w swej misji. Jego perfidny przeciwnik kradnie ściśle tajny helikopter i najnowszą sowiecką broń zwaną "Goldeneye", przy pomocy której chce zniszczyć cały zachodni świat. Tylko James Bond może zapobiec nieszczęściu.
Nastolatka z pomocą przyjaciół walczy z wampirami, demonami i innymi piekielnymi stworzeniami.
Benjamin Ford, amerykański weteran wojny na Bałkanach, mieszka samotnie na odludziu w Appalachach. Stroni od kontaktów z ludźmi, próbując uciec od bolesnych wojennych wspomnień. Pewnego dnia w górskiej głuszy pojawia się turysta z Europy, Emil Kovac. Benjamin udziela mu gościny; panowie spędzają miły biesiadny wieczór, a następnego poranka wybierają się do lasu na polowanie. Wtedy okazuje się, jakie są prawdziwe intencje przybysza. On również walczył na Bałkanach, i również ma za sobą traumatyczne doświadczenia. Teraz ma jeden cel – wyrównać rachunki. Między dwoma mężczyznami rozpoczyna się wojna z użyciem wszelkich dostępnych środków przemocy – fizycznej i psychicznej. Stare rany otwierają się na nowo, na jaw wychodzą straszne sekrety z przeszłości...

W dolinie Elah

7,0
7,7
Emerytowany podoficer postanawia wyjaśnić okoliczności zaginięcia swego syna. Nie przypuszcza jak będzie to trudne i bolesne.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…