Filmy marsjanin

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje marsjanin. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Wojna światów - Następne stulecie 7.0

Trwa inwazja Marsjan na Ziemię. Przybysze z kosmosu poprzez wszechmogące media telewizyjne manipulują ziemianami. Wykorzystują do tego celu niezmiernie popularnego na całym świecie dziennikarza telewizyjnego show Irona Idem, mającego ogromny autorytet i uznawanego wszem za wiarygodność i niezależność. Kiedy postanowi się przeciwstawić, okaże się, że na wszystko jest za późno…

Zone of the Enders: 2167 Idolo 6.0

Mars, rok 2167. Przystosowani do marsjańskich warunków koloniści stają się marionetkami, dla ziemskich władz. By uniezależnić się, powstaje projekt prototypowej zbroi, wykonanej z Metatronu – metalu, którego właściwości jeszcze całkowicie nie poznano. Pierwszym pilotem prototypu zostaje Radium. Pod wpływem maszyny, mężczyzna zaczyna się zmieniać i stawać bardziej agresywnym, ale również silniejszym.

Rocket-bye Baby 6.0

W wyniku kosmicznego wypadku ludzkie dziecko zostaje dostarczone na Marsa, a mały Marsjanin trafia na Ziemię. Jego niezbyt szczęśliwym ojcem okazuje się Joseph Wilbur, który odtąd wraz z żoną próbuje wychować swojego zielonego syna.


Aelita 6.6

Inżynier Łoś (Nikolai Tsereteli) wraz z żołnierzem Gusevem (Nikolai Batalov) wyrusza w kosmos, aby na Marsie zaprowadzić ustrój komunistyczny.

Quatermass i studnia 5.7

W trakcie rozbudowy jednej ze stacji londyńskiego metra, robotnicy odnajdują czaszkę nieznanego humanoida. Prace zostają przerwane, a na miejsce przybywa ekipa archeologów, która prócz kolejnych kości znajduje bliżej nieokreślony obiekt. Okazuj się on statkiem kosmicznym, który pod wpływem działań ludzi, aktywuje przerwany przed 5 milionami program kolonizacji Ziemi.

Quatermass and the Pit 5.0

Podczas kopania fundamentów odnaleziona zostaje czaszka nieznanego humanoida. Przybyła na miejsce ekipa archeologów znajduje więcej kości, ale i nieznany, metalowy obiekt. W trakcie kopania okazuje się on statkiem kosmicznym. W wyniku ingerencji ludzi statek aktywuje się, wyzwalając w ludziach zaprogramowane przez obcych działania.

Statek niebiański 7.0

Słowa kluczowe