Filmy mutant, pasożyt

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje mutant, pasożyt. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Siedmiu ludzi, statek kosmiczny i czający się gdzieś w jego odmętach potwór rodem z najgorszych koszmarów.

Robale

5,6
Wheesly to typowe amerykańskie miasteczko, w którym mili i przyjaźni ludzie żyją sobie spokojnie i powoli. Nie wiedzą jednak, że w ich miasteczku wylądowało "czyste zło". Niezauważenie dla mieszkańców miasteczka, zaczyna się dziać coś dziwnego. Telefony nie działają. Ktoś zabija domowe zwierzaki, wkrótce zaczynają znikać młode kobiety.
Piąta część kasowej serii. Dawno temu Alice padła ofiarą spisku bezwzględnej korporacji. Teraz walczy o przetrwanie w świecie opanowanym przez hordy bezwzględnych zombie. Kolejna odsłona kultowego cyklu z Millą Jovovich w roli głównej. Za kamerą ponownie Paul Anderson – twórca takich blockbusterów, jak Mortal Kombat, Alien vs. Predator oraz Death Race.


Amerykański agent specjalny Leon S. Kennedy węszy w małym wschodnio-europejskim państewku, by zweryfikować pogłoski o użyciu podczas wojny tzw. B.O.W.s (Bio Organic Weapons). Gdy zbliża się do prawdy, rząd odwołuje jego misję. Leon jednak ignoruje rozkaz i wkracza do walki by położyć kres tragediom i nieszczęściom powodowanym przez B.O.W.

Growth

6,0
Film opowiada o dziewczynie Jamie Akerman (Mircea Monroe), która ucieka z wyspy, na której prowadzony był eksperyment. Zginęło wtedy ponad 3/4 ludności wyspy. Jamie wraz ze swoim chłopakiem i bratem planują sprzedaż majątku rodzinnego. Nieoczekiwanie jednak odkrywają tajemnice z przeszłości.

Larwa

5,4
Eli Rudkus (Vincent Ventresca) rozpoczyna praktykę weterynaryjną w małym miasteczku znanym przede wszystkim z hodowli bydła. Na początek zostaje wezwany przez jednego z farmerów do chorej krowy - Eli bada ją i stwierdza obecność pasożyta, nie będąc pewnym z czym ma jednak do czynienia wysyła próbkę do laboratorium. Okazuje się, że jest to zmutowana wersja motylicy wątrobowej, która żywi się krwią i mięsem oraz bardzo szybko rośnie, przez co jest zagrożeniem nie tylko dla zwierząt...

Izolacja

5,7
Farmer Dan (John Lynch) ma kłopoty finansowe. Dla pieniędzy decyduje się, by jego bydło posłużyło jako zwierzęta doświadczalne w genetycznych eksperymentach. Wstrzyknięcie serum ma sprawić, że krowy będą szybciej dojrzewały. Pewnej zimowej nocy jedna z krów zaczyna się cielić. Dan wraz z lekarką weterynarii Orlą (Essie Davis) odbierają poród, ale to, co się rodzi, okazuje się być zmutowanym stworem, zakażonym pasożytem. Na farmie znajdują się jeszcze trzy osoby: naukowiec i para młodych, kochających się ludzi, którzy uciekli od rodziców. Całą piątka musi podjąć desperacką walkę z konsekwencjami nieudanego eksperymentu.
Szóstka ludzi zostaje zamknięta na dwa lata, w podziemnym kompleksie, wydrążonym pięć mil pod powierzchnią. Dwa dni przed końcem eksperymentu naukowiec pracujący nad modyfikacją DNA, tworzy wirusa mającego poprawić możliwości ludzkiego organizmu. Coś jednak idzie nie tak, a poddany jego działaniu szczur mutuje i uciekłszy zaczyna szukać kolejnych nosicieli.
W postapokaliptycznej przyszłości Doktor Paul Dean tworzy niezwykle groźnego pasożyta. Gdy jeden ze stworzonym przez niego mutantów wnika w jego ciało doktor postanawia uciec i znaleźć sposób by się od niego uwolnić. Przybywszy do małego miasteczka zostaje napadnięty przez grupę miejscowych zbirów, którzy otwierają pojemnik z drugim pasożytem.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…