Filmy relacja ojciec-syn, homoseksualizm, prezerwatywa

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje relacja ojciec-syn, homoseksualizm, prezerwatywa. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Nastolatka z pomocą przyjaciół walczy z wampirami, demonami i innymi piekielnymi stworzeniami.
Film porusza głośny dziś problem wykorzystywania seksualnego dzieci. Pokazuje, jak głęboki wpływ mają podobne doświadczenia na życie młodych ofiar. Bohater filmu - Brian, nieudacznik wychowywany przez nadopiekuńczą matkę - wyparł z pamięci traumatyczne przeżycia. Dręczy go jednak luka we wspomnieniach, którą uznaje za skutek porwania przez kosmitów. Szukając rozwiązania próbuje odnaleźć Neila - chłopca, który pojawia się w jego snach, a który może być kluczem do rozwiązania zagadki „utraconych” pięciu godzin.
W przeszłości w Wielkiej Brytanii, stare, pirackie stacje radiowe naprawdę miały swoje siedziby na łodziach, które pływały po międzynarodowych wodach emitując swoje programy dla mieszkańców Wielkiej Brytanii. Radio Caroline nadawało z przerwami od 1964 do 1991 roku. Wszystko zaczęło się na łodzi, u angielskich wybrzeży, przy mieście Felixstowe. Radio stało się nieoficjalnym prekursorem dzisiejszego BBC.


Plotka

6,6
Co zrobić jeżeli całe twoje otoczenie ma Cię za skończonego nudziarza - żona Cię zostawia, syn starannie unika, a w pracy mimo, że jesteś tylko księgowym i masz liczyć procenty, a nie poskaramiać lwy, też nie mogą na Ciebie patrzeć? Ano możesz zostać... gejem. A właściwie nie zostać, tylko rozpuścić po firmie plotkę, że w wolnych chwilach jesteś miłośnikiem skórzanej bielizny w stylu string i piosenek "Village people".
Ostatni poważny związek Matta Sullivana (Hartnett) zakończył się totalną katastrofą i złamanym sercem. Matt uważa że pocieszy go seks... dużo seksu!. Jednak wkrótce zdaje sobie sprawę, że musi pójść dalej - tam gdzie jeszcze żaden mężczyzna przed nim nie był. Bez seksu! Całkowity post! Przez 40 dni! Na samym początku wydaje się, że nowo narzucona dyscyplina sprawdza się znakomicie. Matt świetnie się kontroluje. Do czasu. Spotyka bowiem dziewczynę ze swoich marzeń (Sossamon). Znajomi zakładają się, czy Matt wytrwa w swojej abstynencji, czy wytrzyma... i czy wytrzyma to jego nowa dziewczyna!
Hlynur jest bezrobotny, mieszka z matką. Czas spędza beztrosko w licznych barach wraz ze swoimi kolegami. Sytuacja zmienia się, gdy poznaje on nauczycielkę flamenco, Lolę. Oboje przypadają sobie do gustu. Ich romans jest o tyle dziwny, iż Lola deklaruje, że jest lesbijką...
Syn burmistrza Portland, Scott Favor (Reeves) przyjaźni się z Mike'em Watersem (Phoenix). Nie byłby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że Scott rzadko bywa w domu, a jego główną rozrywką są narkotyki i męska prostytucja. Mike, poszukujący matki, jest zmuszony do takiego życia. Scott wybrał je jako bunt przeciw ojcu.
Wyreżyserowana i napisana przez dwudziestoletniego wówczas Asha Christiana komedia o niedopasowanych nastolatkach. Rodney Miller (w tej roli Christian) jest uczniem małomiasteczkowego liceum gdzieś w Teksasie. Chłopak wkrótce skończy szkołę i marzy o wielkiej karierze na Broadwayu. Na przeszkodzie stoją mu brak popularności, własna tożsamość seksualna i poczucie, że nikt tak naprawdę go nie rozumie. Wraz z pomocą swojej najlepszej przyjaciółki, otyłej Sabriny (znana z bijącego rekordy popularności serialu Glee Ashley Fink), jej kubańskiego chłopaka Rudy’ego oraz nauczyciela angielskiego, który prowadzi warsztaty teatralne (reżyser głośnego Tarnation, Jonathan Caouette), Rodney odnajdzie, polubi i oswoi swoją wewnętrzną, tytułową „grubą dziewczynę”, która drzemie w każdym z nas.

Krámpack

7,1
Rodzina Barańskich mieszka na przedmieściu. Matka całkowicie poświęca się roli pani domu, co jest źródłem jej nieustającej frustracji. Ojciec utrzymuje rodzinę, ale to nie jego zdanie jest w domu najważniejsze. Model życia Leszczyńskich jest zupełnie inny. Matka jest rozwódką. Ze swojego pierwszego związku ma dorastającą córkę, a z obecnego małżeństwa kilkuletniego syna. Spełnia się zawodowo, podczas gdy jej mąż zmaga się nie tylko z wychowaniem dzieci, ale również z własną niemocą w kwestii ponownego wyboru ścieżki kariery zawodowej. Jest bezrobotny. Choć Barańscy hołdują wartościom konserwatywnym, a Leszczyńscy wydają się być postępowymi intelektualistami, okazuje się, że tak naprawdę więcej ich łączy niż dzieli. Dobre chęci rodziców przynoszą często opłakane, choć zabawne rezultaty.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…