Filmy policja, problem

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje policja, problem. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Wicked

6,6
7,8
Elphaba i Glinda są studentkami Uniwersytetu Shiz w fantastycznej Krainie Oz i nawiązują głęboką przyjaźń. Jednak po spotkaniu z Czarnoksiężnikiem z Krainy Oz ich przyjaźń stanie na rozdrożu, a ich życie obierze zupełnie inne ścieżki. Glinda, pragnie popularności, marzy o władzy, podczas gdy Elphaba pozostanie wierna sobie i tym, którzy ją otaczają. Jej postawa będzie miała jednak nieoczekiwane konsekwencje dla jej przyszłości. Niezwykłe przygody w krainie Oz sprawią, że ostatecznie wypełnią swoje przeznaczenie jako Dobra Czarownica z Południa i Zła Czarownica z Zachodu.
Tyler Roth (w tej roli Robert Pattinson) ma trudności z odnalezieniem własnego miejsca w swoim życiu. Pewnej nocy wdaje się w bójkę z funkcjonariuszem policji i trafia do aresztu. Niedługo po tym poznaje córkę policjanta, który go poturbował - Ally. Między nimi powstaje uczucie, które już wkrótce na zawsze odmieni ich życie.

W dolinie Elah

7,0
7,7
Emerytowany podoficer postanawia wyjaśnić okoliczności zaginięcia swego syna. Nie przypuszcza jak będzie to trudne i bolesne.


Ciacho

4,5
Polska komedia o trzech zwariowanych braciach (Tomasz Karolak, Paweł Małaszyński, Marcin Bosak), którzy postanawiają zrobić wszystko, aby pomóc siostrze (Marta Żmuda-Trzebiatowska), która wpadła w poważne tarapaty.

Nico

6,4
Mistrz wschodnich sztuk waliki, policjant Nico Toscani (Steven Seagal), trafia na ślad nielegalnego handlu bronią. W dochodzeniu pomaga mu funkcjonariuszka Delores Jackson (Pam Grier). Tymczasem zamieszani w proceder politycy i biznesmeni domagają się, aby Toscani został odsunięty od śledztwa. Chodź życie jego żony Sary i synka jest zagrożenie, mężczyzna kontynuuje dochodzenie...
Kontynuacja wątków filmu Toma Hollanda z 1988 roku. Duch maniakalnego mordercy, zaklęty w lalce, powraca do swego pierwszego właściciela. Chłopiec przy pomocy swej starszej koleżanki ponownie przerywa ciąg okrutnych poczynań demonicznej lalki.
W pracowni architektonicznej Willa dochodzi do kradzieży. Wkrótce mężczyzna poznaje matkę złodzieja.
Kiedy Richie (Shawn Christensen) chce popełnić samobójstwo, niespodziewanie dzwoni telefon. Dawno nie widziana siostra Maggie (Emmy Rossum) prosi skończonego narkomana o zaopiekowanie się jej 11-letnią córką Sophią (Fatima Ptacek), której on nigdy nie widział na oczy. Richie musi odłożyć swój plan na później. Sophie nie jest zadowolona z tego, że znalazła się pod opieką wujka, niedoszłego straceńca. Nie ukrywa swojego niezadowolenia i traktuje go protekcjonalnie. Jednak szalone zwiedzanie Manhattanu po zmroku, powoduje dotarcie się tych dwóch samotnych osób.
Próbując uratować syna Martina (Félix Moati), niesprawiedliwie skazanego na śmierć w Indonezji, Carole (Alexandra Lamy) rozpoczyna nierówną walkę z operatorami oleju palmowego odpowiedzialnymi za wylesianie i potężnym lobby przemysłowym.
Ostatni film z serii o przygodach brygady żandarmerii z Saint Tropez. Żandarmi otrzymują nową siedzibę oraz nowe wsparcie w postaci czterech kandydatek. Zadaniem brygady jest wdrożenie dziewcząt do służby. Ich uroda powoduje dezorganizację pracy posterunku. Pojawiają się jednak poważniejsze kłopoty. Praktykantki zaczynają znikać jedna po drugiej. W grę wchodzi bezpieczeństwo państwa.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…