Obejrzyj online
Wiadomości
Recenzje filmowe
Duchy moich byłych
Playboy na tropie własnych uczuć – „Duchy moich byłych” to lekka komedia romantyczna inspirowana „Opowieścią wigilijną”, z humorem, romansem i szczyptą refleksji. przeczytaj recenzję
Krystian Małecki
7
Zakręcony piątek 2
„Zakręcony piątek 2” w reżyserii Nishy Ganatry nie przyniesie mimo kondensacji pomysłów już przećwiczonych bonusów pod postacią nowych i odkrywczych walorów komediowych przeczytaj recenzję
Tomasz Misiewicz
5
Osiris
Prosta w obsłudze strzelanka, w której postawiono na ilość ale zapomniano o jakości. przeczytaj recenzję
Asmodeusz
4
Koszmar z ulicy Wiązów
Omawiana historia, chociaż daleka od doskonałości, stanowi ciekawe studium tego, jak można na nowo zinterpretować klasykę, wprowadzając jednocześnie pewne kontrowersyjne zmiany. przeczytaj recenzję
Mateusz Tokarz
5
Publicystyka
Zwiastuny
Ostatnie dyskusje
The Silent Sea
Faktycznie zaczyna się ciekawie, ale mniej więcej w połowie serialu emocje opadają i już tak nie intryguje.
Anna
Rozdzieleni
o dziwo nie jest zły
Asmodeusz
Seal kontra Predator
kolejna nędza
Asmodeusz
Szkolne opowieści: Serial: 7 rano 1x1
Podoba mi się dość oryginalne podejście do tematu klątwy szkolnej. Trzyma w napięciu to muszę przyznać i ani przez moment nie ma przedłużania. Trochę aktorzy średnio grają, ale to nie psuje efektu. Zachęcił mnie do całej serii.
Mateusz Tokarz
Quizy
Dziś urodziny obchodzą
Ciekawostki filmowe
Bogini Partenope
Na początku napisów końcowych filmu pojawia się dedykacja: „Luce”. Rano 1 września 2023 roku na Capri, w ostatnich dniach kręcenia Parthenope, ciało Luca Canfora, projektanta kostiumów do filmu, zostało znalezione w morzu między Grotta dell'Arsenale a Faraglioni. Przyczyny jego śmierci nie są do końca znane, czy była to choroba, morderstwo czy samobójstwo. Pięćdziesięciojednoletni Canfora od dawna znany jest jako projektant kostiumów Paolo Sorrentino za współpracę z reżyserem nagrodzonym Oscarem, „podpisując” kostiumy kluczowych bohaterów w Wielkim pięknie (2013) i Młodym papieżu (2016).
Bezcenny pakunek
To pierwszy film animowany Michela Hazanaviciusa.
Inu-oh
Masaaki Yuasa wziął muzykę zespołów Foreigner, Queen i Deep Purple jako ogromną inspirację dla muzyki do tego filmu.
Until Dawn
W wydanej w 2015 roku grze "Until Dawn" Peter Stormare również wcielił się w postać doktora Hilla, chociaż lekarze z filmu i gry to zupełnie różne postacie.
Dodający
1
Niro
9896 pkt.
2
Lillu
8683 pkt.
3
Czejen71
3148 pkt.
4
marcoduch
2944 pkt.
5
suwalczanin
1446 pkt.
Galerie filmowe

Proszę czekać…