Piercing
"Piercing" nie jest całkowitym zakalcem i da się oglądać, ale ciężko mi go polecić komukolwiek poza najbardziej zaprzysięgłymi miłośnikami "torture porn".
Katarakty Owsianko
3
Legiony
Tylko koni żal. Wiarygodność ginie pierwsza w tej bitwie.
2
Kraina jutra
W pewnym sensie Disney wraca tym filmem do swoich korzeni, do złotej ery radosnych opowieści pokazujących, że wszystko jest możliwe.
Katarakty Owsianko
8
Ocean's 8
Na słowa uznania zasługuje również sama scenografia. Niektórych widoków oraz ujęć może pozazdrościć niejeden twórca sensacyjnego kina.
Kamil Żółkiewicz
8
Niebezpieczne miasto
Przeciętny film
Chemas
Temple Grandin
*I cóż że telewizyjny* [10/10] ||| Jestem absolutnie zafascynowany. Obejrzałem ten film wyłącznie z uwagi na osobę Temple Grandin, nie wiedząc nawet, że to film telewizyjny. I jestem pozytywnie wstrząśnięty. Nie dość, że to jedna z lepszych filmowych biografii, jakie widziałem w życiu, to jeszcze zachwyca grą aktorską niewiarygodnej Claire Danes i maestrią reżysera, scenarzystów, operatora i montażysty, którzy potrafili z biografii swojej bohaterki wysnuć precyzyjną opowieść, pozwalającą widzowi poznać tę niezwykłą osobę oraz naprawdę spojrzeć na świat jej oczami. Gorąco polecam obejrzenie tego filmu, jeśli gdzieś na niego traficie (to produkcja HBO i obecnie jest dostępny w serwisie HBO Go). Sprawdziłem właśnie na IMDB, że film został obsypany deszczem nagród (oczywiście poza Oscarami, bo - jak już wspominałem - to produkcja telewizyjna) i wcale się temu nie dziwię. To w pełni zasłużone nagrody. Jeśli komuś nie wystarcza taka minirecka, to polecam zapoznać się z tutejszą recenzją autorstwa Adama Siennicy, bo jest bardzo celna.
Katarakty Owsianko
Michał Nowaczyk
No to sobie chłopak pograł
Chemas
Pewnego razu... w Hollywood
Quentin Tarantino opisał udział Brada Pitta i Leonarda DiCaprio jako najbardziej ekscytujący duet aktorów od czasów Roberta Redforda oraz Paula Newmana.
Annabelle wraca do domu
Film jest poświęcony Lorraine Warren, która zmarła dwa miesiące przed premierą filmu.
Avengers: Koniec gry
Robert Downey Jr. był jedynym członkiem obsady, któremu powierzono cały scenariusz filmu.
Król Lew
Jeremy Irons wyraził zainteresowanie ponownym podkładaniem głosu roli Skazy.
1
Adam
6316 pkt.
2
Khaosth
4059 pkt.
3
szwejzi
3296 pkt.
4
Kasia
2862 pkt.
5
Chemas
2660 pkt.

Proszę czekać…