Obejrzyj online
Wiadomości
Recenzje filmowe
Ciotka Hitlera
Bycie człowiekiem w czasach nieludzkich. Bestie z naszych krain tylko bardzo anegdotyczne i jednoznaczne. Szlachetność za głośno krzyczy o swojej obecności. przeczytaj recenzję
3
Luca
Oryginalna i odurzająca animacja coming of age i rozgrzane, jak miejsce akcji do czerwoności wykrzyknienie o pragnieniu doświadczeń! przeczytaj recenzję
8
Skater Girl
O wolności na czterech kółkach... naiwnie, jakby wszystko się działo za pstryknięciem palcami. Piękne intencje, wydźwięk irytującej, utopijnej bajki... przeczytaj recenzję
3
Magnezja
Magnezja przyciąga, jak magnes imaginarium filmowym Macieja Bochniaka. Scenariusz nieskomplikowany, ale film to dynamit wypełnionym miłością do kina. Z daleka od konwenansów, niech żyje farsa! przeczytaj recenzję
7
Publicystyka
Zwiastuny
Ostatnie dyskusje
Steve Buscemi
Dziwno to bardzo, że nie ma żadnego komentarza pod tym wybitnym aktorem. Mistrz nad mistrze. To co pokazał we Wściekłych psach i Bartonie Finku przeszło do legendy.
Chemas
Kasia Ballou
Można obejrzeć właściwie tylko dla zjawiskowej Jane Fondy plus paru ciekawych żartów, ale ogólnie to nie jest za wysoki poziom filmowy :) Western, który stara się być komedią i satyrą, ale nie do końca się udało.
Chemas
Katla
Fajny klimat serialu, taka tajemniczość, niedopowiedziane wątki. Akcja może nie jest zbyt szybka, ale z ciekawością sięgam po kolejny epizod, aby dowiedzieć się więcej o tej historii. Serial ma potencjał! Według mnie warty uwagi.
Samon
Lucky Luke na Dzikim Zachodzie
za dzieciaka byłem fanem Lucky Luke ale ta animacja jest tylko niezła
Daniel Ciechanowski
Quizy
Dziś urodziny obchodzą
Ciekawostki filmowe
Ci, którzy życzą mi śmierci
Film poświęcony montażyście dźwięku Alanowi Robertowi Murrayowi, który zmarł w wieku 66 lat, 24 lutego 2021 roku.
Luca
Pierwotnie reżyser Enrico Casarosa chciał, aby legendarny włoski kompozytor filmowy Ennio Morricone napisał muzykę do tego filmu, ponieważ był wielkim fanem jego muzyki. Ale Morricone zmarł, zanim Casarosa zdążył go o to zapytać. Film został poświęcony jego pamięci.
Na rauszu
Postać grana przez Madsa Mikkelsena pierwotnie miała mieć syna i córkę, tę ostatnią miała zagrać córka reżysera Thomasa Vinterberga Ida Marie. Jednak Ida zginęła w wypadku samochodowym w Belgii na cztery dni przed rozpoczęciem zdjęć. Film jest jej dedykowany.
Ciche miejsce 2
Brian Tyree Henry został pierwotnie obsadzony, ale musiał zrezygnować z powodu napiętego harmonogramu. Djimon Hounsou zastąpił go, gdy film był już w produkcji.
Dodający
1
agatkar16
8267 pkt.
2
antyle26
8095 pkt.
3
szwejzi
3827 pkt.
4
Czejen71
3373 pkt.
5
Bluejohn_26
2389 pkt.
Galerie filmowe

Proszę czekać…