Piercing
"Piercing" nie jest całkowitym zakalcem i da się oglądać, ale ciężko mi go polecić komukolwiek poza najbardziej zaprzysięgłymi miłośnikami "torture porn".
Katarakty Owsianko
3
Legiony
Tylko koni żal. Wiarygodność ginie pierwsza w tej bitwie.
2
Kraina jutra
W pewnym sensie Disney wraca tym filmem do swoich korzeni, do złotej ery radosnych opowieści pokazujących, że wszystko jest możliwe.
Katarakty Owsianko
8
Ocean's 8
Na słowa uznania zasługuje również sama scenografia. Niektórych widoków oraz ujęć może pozazdrościć niejeden twórca sensacyjnego kina.
Kamil Żółkiewicz
8
September 11: The New Pearl Harbor
Ten pięciogodzinny dokument jest podsumowaniem dwunastu lat publicznej debaty w Stanach Zjednoczonych na temat wydarzeń z 11-tego września.       Ten pięciogodzinny dokument jest podsumowaniem dwunastu lat publicznej debaty w Stanach Zjednoczonych na temat wydarzeń z 11-tego września. Jest doskonałym przykładem na brutalne zestawienie oficjalnego stanowiska władz kraju z tym na co wskazują niezbite dowody. Autorzy nie zagłębiają się w nim wcale w szalone teorie spiskowe, tylko pokazują punkt po punkcie jakie było oficjalne stanowisko odnośnie wydarzeń tego dnia, co zostało powiedziane, że się wtedy wydarzyło, a co tak naprawdę się wtedy stało w świetle niezbitych faktów z miejsca zdarzenia jak nagrania wideo i pozostałości po wieżach oraz samolotach, na jakie natknęli się naukowcy starający się ustalić tożsamości ofiar i przebieg zdarzeń oraz pracownicy fizyczni odgruzowujący zgliszcza.      
Zenon Szypuła
9/11: Day That Changed the World
Przekonajmy się jak osoby decyzyjne społeczeństwa amerykańskiego zareagowały na chaos i katastrofę, którą spowodowały wydarzenia z 11-tego września.       Przekonajmy się jak osoby decyzyjne społeczeństwa amerykańskiego zareagowały na chaos i katastrofę, którą spowodowały wydarzenia z 11-tego września. Program zawiera szczere wywiady z takimi postaciami jak Rudy Giuliani, Donald Rumsfeld, Dick Cheney czy Laura Bush. Opowiedzą oni o własnych przemyśleniach jakie im towarzyszyły i doświadczeniach, które z nich wynieśli, gdy starali się stawić czoło tamtym wydarzeniom bez precedensu.      
Zenon Szypuła
The Last Secrets of 9/11
Oprócz wspaniałej identyfikacji DNA zostały wynalezione nowe sposoby identyfikacji zwłok. Udało się ustalić tożsamość około 60% pozostałości ludzkich w gruzach.       Oprócz wspaniałej identyfikacji DNA zostały wynalezione nowe sposoby identyfikacji zwłok. Udało się ustalić tożsamość około 60% pozostałości ludzkich w gruzach. Mając na względzie pozostającą liczbę 1115 ciał ofiar zamachów do dalszej identyfikacji dokumentaliści podążają tropem naukowców starających się ustalić dane osobowe reszty ludzkich szczątków z gruzów pozostałych po wieżach WTC.      
Zenon Szypuła
9/11: 10 Years Later
Filmowcy James Hanlon oraz Gedeon i Jules Naudet z okazji 10-tej rocznicy ataku na World Trade Center stworzyli dokument zawierający pierwsze nagranie uderzenia samolotów w wieże.       Filmowcy James Hanlon oraz Gedeon i Jules Naudet z okazji 10-tej rocznicy ataku na World Trade Center stworzyli dokument zawierający pierwsze nagranie uderzenia samolotów w wieże. Program zawiera jedyne znane nagranie uderzenia pierwszego samolotu ze środka strefy nazywanej Ground Zero. Oprócz tego autorzy przeprowadzają serię wywiadów ze strażakami, starają się ustalić jak te wydarzenia i przeżycia zmieniły ich życie oraz ich rodzin. Dowiemy się także od przedstawicieli departamentu pożarnictwa stanu Nowy Jork jak praca ratunkowa w tych ciężkich warunkach odcisnęła swoje piętno na zdrowiu fizycznym strażaków.      
Zenon Szypuła
Pewnego razu... w Hollywood
Quentin Tarantino opisał udział Brada Pitta i Leonarda DiCaprio jako najbardziej ekscytujący duet aktorów od czasów Roberta Redforda oraz Paula Newmana.
Annabelle wraca do domu
Film jest poświęcony Lorraine Warren, która zmarła dwa miesiące przed premierą filmu.
Król Lew
Jeremy Irons wyraził zainteresowanie ponownym podkładaniem głosu roli Skazy.
Avengers: Koniec gry
Robert Downey Jr. był jedynym członkiem obsady, któremu powierzono cały scenariusz filmu.
1
Adam
5581 pkt.
2
Khaosth
3561 pkt.
3
szwejzi
3174 pkt.
4
Kasia
2784 pkt.
5
Chemas
2535 pkt.

Proszę czekać…