Kraina lodu 2
Druga część "Krainy lodu" nie dorasta oryginałowi do pięt. Ponieważ jednak jedynka jest arcydziełem, to "Frozen 2" jest nadal dobrym filmem. Ale tylko dobrym.
Katarakty Owsianko
7
Słodziak
Dojrzała autoterapia, nie tylko do obserwania, a uczestnictwa. Bez znieczulenia. Angażujący wielobój emocjonalny o dorastaniu, a w czymś pozostaniu.
9
Dickinson
Koniec z chłodnymi, podręcznikowymi zagadnieniami. Uwierzcie na słowo, że Emily Dickinson oczaruje niejednego z was! (odcinki 1-4)
Martyna Dziedziak
7
For All Mankind
Mocne strony produkcji pozostawiają nadzieję, że koneserzy podróży w kosmos, nie zaliczą tym razem bolesnego lądowania wspólnie z całą filmową załogą. (odcinki 1-4)
Martyna Dziedziak
7
Ojciec Mateusz: Chrzestny 1x287
Paruzel bije Sherlocka na głowę! ;D            Ściągnął odbitkę odcisku opony w ziemi na miejscu zdarzenia w tym lasku i recytuje jak najęty "to jest opona szerokość 235 na 70 R16 z samochodu terenowego, jakiegoś SUVa", hahaha! Dobre sobie, miszcz normalny! Lubię tę postać, ale tu przeszedł sam siebie, to o ile rozumiem ustalenie szerokości i powiedzmy po zagłębieniu jakoś można dedukować wysokość profilu opony, to jakim cudem on do licha odgadł tę średnice felgi??       Poza tym nie wytrzymałem z ciekawości i o ile dobrze widziałem, to to było Porsche Macan, sprawdziłem specjalnie na Oponeo i do tego modelu są faktycznie opony szerokości 235, ale profile są tylko do 60, natomiast najlepsze, że najmniejsza felga do tego auta to... 18 cali! A to wszystko do najsłabszej dwulitrówki, bo mocniejsze i V6 wymaga szerszych kół, hehe, ale "dowcip" się im udał ;)             P.S. Jeśli to jednak było Cayenne, to tam sytuacja przedstawia się tak, że najwęższa opona ma 255, największy profil 55, no a najmniejsza fela to już astronomiczne 19 cali, więc z oczywistych względów odpada :))      
Zenon Szypuła
Irlandczyk
I to jest prawdziwe arcydzieło. Warto poświęcić czas na ten film.
Sylvanas
Król Lew
Film jest nieco gorszy od wersji animowanej,ale też bardzo mi się spodobał. Nie ma co narzekać. Twórcy wykonali kawał dobrej roboty.
Ola
Kłamstwo
Bardzo mi się podobała gra aktorska Weisz, Wilkinsona i Spalla (zagrał najlepiej). Dodatkowy atut to historia oparta na faktach. To czego mi brakowało to równomiernego rozłożenia scenariusza na obie strony barykady. O ile z zainteresowaniem możemy obserwować cały mechanizm zachowań i strategię działania u Lipstadt i spółki o tyle nie dowiemy się jakie emocje, jakie przemyślenia miał w tym czasie Irving, którego postać okrojono praktycznie do sali sądowej i okolic. Domyślam się że w tym przypadku chodziło albo o obawę przed pozwem ze strony Irvinga, który mógł uznać że twórcy robią mu czarny PR albo obawa przed promocją tego człowieka.
dareczek50
Czarownica 2
Brenton Thwaites był zaangażowany do roli księcia Phillipa, ale musiał zrezygnował z powodu napiętego harmonogramu.
To: Rozdział 2
Idris Elba był zainteresowany zagraniem roli w tym filmie.
Król Lew
Jeremy Irons wyraził zainteresowanie ponownym podkładaniem głosu roli Skazy.
Ślicznotki
Cardi B, była striptizerka, przyznała się do nielegalnego odurzania się narkotykami i okradania mężczyzn we wczesnych stadiach swojej działalności.
1
Adam
2115 pkt.
2
szwejzi
1911 pkt.
3
Asmodeusz
699 pkt.
4
Chemas
601 pkt.
5
Tadeusz
496 pkt.

Proszę czekać…